ucuz masaj

Eğer aradığınız ucuz masaj ise, öncelikle sizin için ucuz ne demek onu düşünmelisiniz. :-) Herkes bütçesine uygun hizmet ister, ancak gerçekçi olmak ve pazar fiyatlarını bilmek gerekir.

Kalite ve fiyat birbirine paralel hareket eder. Masaj profesyonel bir hizmettir. Ucuz derken keyifsiz bir deneyim yaşamak hoş değildir. Dolayısı ile seçim yaparken bütüne bakın, yani hizmetin içeriği, yeri, masözün kalite, tecrübe ve ilişki kurma becerisi gibi faktörlerle fiyatı değerlendirin. Ucuz etin yahnisi pek olur :-)

ucuz masaj – masaj tavsiyesi

Eğer stresli ve kaygılı hissediyorsanız; zihninizin durumu için masaj yaptırmaktan daha iyi bir şey yoktur. Buna karşın, gerçekten rahatlamanıza yardımcı olacak bir masöz bulmak zor olabilir. Bir dahaki masajınızda doğru yeri bulmak üzerine bazı tavsiyeler için okumaya devam edin.

Ayaklarınız ağrıdığı zaman, her yeriniz ağrır. Kendinize yapabileceğiniz ya da başka birinin sizin için yapabileceği iyi bir ayak masajıyla ağrınızı hafifletin. Topuğunuzun başlangıcından ayak parmaklarınıza kadar başparmağınız ile ayağınızı ovun. Bu hareket aynı zamanda ayağınız boyunca hareket geri ve ileri gitmeli.

ucuz masaj – SPA

Masaj, lüks bir SPA’da zaman geçirmenin önemli bir kısmıdır. Düzenli olarak bu tip bir zevki çoğu insanın parası yetmese de; bir SPA’yı yıl içinde bir kaç defa ziyaret etmek herkesin zaman zaman istediği bir çeşit gençleşmeyi sağlayabilir. Masajınızın ve gününüzün tadını tam çıkarın.

Eğer halsiz ya da herhangi bir şekilde garip hissediyorsanız; oturun ve derin nefes alın. Bazen, kan akışı ve dolaşımı miktarı bir masajdan sonra her zaman olduğundan daha yüksektir ki; bu, gözlerinizin bir kaç saniye kararmasına neden olabilir. Normale dönmüş gibi hissedinceye kadar kendinize zaman verin ve dinlenin.

ucuz masaj – farklı teknikler

Shiatsu masajı, etkilenen vücudu dik kesen çizgilere sıkı baskı uygulayarak ve sonra hızlı salarak kullanılır. Bu tip bir masaj, anında rahatlama isteyen yorgun kaslardan şikayetçi olanlar için mükemmeldir.

Diğer masaj çeşitlerinden farklı olarak, bir süre sonra bu masaj insanı acıma hissiyle bırakmaz; onun yerine dinlenmiş ve yenilenmiş hissederler. Tabii ki bu tür bir uygulama ucuz masaj sınıfında olmayacaktır.

ucuz masajMasaj yaparken mahremiyete sahip olmak önemlidir Masaj yapıyor ya da yaptırıyor olsanız fark etmez; rahatsız edilmeyeceğiniz bir zamanı tercih edin. Masajdan azami faydayı sağlamak için ikiniz de dünyanın geri kalanından sıyrılmış olmalısınız; bu yüzden TV ve telefon gibi elektronikleri kaldırın.

Ayrıca, diğer insanların içeriyi gözetlemeyeceği veya bağırmayacağı ve sizi rahatsız etmeyeceği bir yer seçin.

Kaba olacağınızdan endişelenseniz bile, masaj yaptırırken istediğiniz şekilde olduğundan emin olmanız önemli. Eğer müzik sevmiyorsanız; çok fazla ya da çok az basınç uygulanıyorsa veya oda sizin için çok soğuksa; masözünüzün bunun farkında olduğundan emin olun.

Eğer söylemezseniz; neyi tercih ettiğinizi bilemezler!

Eğer omuzlarınızda çok fazla gerilim yaşıyorsanız; ayı kucaklaması tekniğini deneyin. Sadece kollarınızı çenenizin çevresinde bir “X” yapacak şekilde dolayın. Her eli bir omza koyun ve ovun. Ne zaman ve nerede ihtiyacınız olduğunun bir önemi olmadan, masaj yaptırmanın harika bir yolu.

Eğer kısa süre önce nezle olduysanız; masaj, genellikle nezleye bağlı olan ağrı ve tutukluğun hafiflemesine yardım edebilir. En iyi rahatlama için nazikçe ılık bir losyonla dairesel hareketler ile bütün vücudunuzu ovun. Bu sadece ağrınızı hafifletmeyecek, aynı zamanda cildinizi tekrar nemlendirecektir.

Bu makaleyi okuduğunuza göre, masöz ararken neye bakmanız gerektiği hakkında bir fikriniz olmalı. Bir dahaki sefer masaja ihtiyacınız olduğunda bu bilgiyi aklınızda tutun. Bu tavsiyeler gerçekten kullanışlı olacaktır. Çok sürmeden, dinlenmiş ve kaygılardan uzak hissedeceksiniz.

Umarız ucuz masaj başlıklı bu yazımız hoşunuza gitmiştir. Lütfen diğer yazılarımızı okuyun ve sosyal medyada tanıdıklarınızla paylaşın. Teşekkürler ve sevgiler.

ProMasöz – ucuz masaj için doğru bilgilenme adresidir

Eposta Adresiniz Adınız