şişli masöz

şişli masöz arıyorsanız doğru adrestesiniz. Biliyorsunuz, sitemiz masaj ve masöz konularında size yol gösteriyor, bilgi veriyor, eksik ve yanlış bilgilerle hareket etmenizi engelliyor. Masajın keyfini yaşamanız ve bunu bir alışkanlık haline getirmeniz en büyük isteğimiz. :-) Tabii şişli masöz için istanbul ilan sayfalarımıza bakarak, bağımsız ve profesyonel çalışan bir masöz bulabilirsiniz.

Özellikle şişli gibi büyük ilçelerde kaliteli ve profesyonel hizmet sunan masaj uzmanı bulmak zordur. Az sayıda iyi örneklerin yanında, çok sayıda kalitesiz, profesyonellikten uzak, para tuzağı sözde masaj uzmanı ve masaj salonu maalesef vardır. Doğru seçim yapmak için zaman ve efor harcamanız gerekir. Bunu sizin için kolaylaştırabiliyorsak, şişli masöz bulmanızda yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize!

Bu yazımızda, masaj partner (örneğin eşiniz ve/veya sevgiliniz) ile yapabileceğiniz erotik masaj özelinde gerginlikten kurtulmaya dönük yazılarımızda ayak masajı üzerine yoğunlaşalım ve gerginlikten kurtulma yazılarının özeti ile size bir ödev verelim. :-)

şişli masöz – ayak masajı

Eğer hiç zevkli ayak masajını tecrübe etmedi iseniz, bir gün eşinizden bunu istemelisiniz. Kadınları en çok dokunulmayı hoşlandıkları alanlardan biridir. Kadınların pediküre neden bu kadar para harcadıklarını sanıyorsunuz?

Evet tırnaklarının torpülenmiş ve ojelenmiş halinden hoşlanıyorlar, fakat en çok pediküre eşlik eden ayak masajından zevk alırlar. Bu sebeple partnerinizin ayakları masaj uygulaması için odaklanılacak asıl yerlerden biridir. Aynı zamanda bu alan parmaklarınızla “imalı” hareketler yaparak onda samimi düşünceler ve cinsel arzular tetikleyecektir.

Ayaklar duyusal alıcı sinir uçları ile doludur ve bu alanı nasıl ovup dokunacağınızı öğrenmek, partnerinizi duygusal cennete çıkarabilir. Ayak masajı uygularken partneriniz yüz üstü de uzanabilir, yüz aşağı da.

Bu masajın amacı nedeniyle, o zaten yüz üstü uzanıyor olacak ve siz yüzü yukarıya dönük uygulayacaksınız.

şişli masöz – etkili hareket

Bacağından başlayarak, hafifçe büküp ,ayağını ellerinizin avuç içlerinde eğin. Baş parmaklarınızı kullanarak, ayak tabanına topuğun yanına hafif baskı uygulayın. Daha sonra geri doğru ayak parmaklarına kadar, baş parmaklarınız “yürüyormuş gibi” ilerleyin. Baş parmağınızla baskı uyguladığınıza ve daha sonra diğerine baskı uygularken, ilkini rahatlattığınıza emin olun.

Alternatif olarak her iki parmağınızla birlikte ayaklarından aşağı ilerlerken, baskı kullanabilirsiniz. Her ikisi de iyi çalışır. Deneme yapar yapmaz, hangisiniz sizin için daha uygun olduğunu bulacaksınızdır.

şişli masöz – alternatif uygulayın

Bir diğer etkili hareket, baş parmaklarınızın bir tanesini ayak tabanına yerleştirip, ayak parmaklarından topuklarına kadar kaydırarak, tek bir uzun harekette uygulamanızdır. Ayağının bir yanından başlayıp, örneğin sağdan, sonra her yukarı okşamanızla biraz daha sola doğru kayarak, ayağının diğer tarafına ulaşana kadar devam ettirebilirsiniz. Hafif bir baskı uygulamayı unutmayın. Çok fazla olmaması için, eşinizde deneyerek hangisini tercih ettiğini bulun.

Baş parmağınızı ayak tabanında nasıl kullanacağınızı öğrendiğinize göre, aynı hareketi topuğuna da yapabilirsiniz. Topuk derisi genelde daha kalın ve serttir, bu nedenle daha fazla baskı uygulamayaı isteyebilirsiniz.

Ayak tabanında kullandığınız aynı temel tekniği kullanarak, baş parmaklarınızı bir taraftan diğer tarafa kadar, tüm alanı kaplayacak şekilde yukarı aşağı ilerleyin.

şişli masözParmak araları ile aynı hareketi uygulayabilirsiniz, fakat biraz daha az baskı kullanarak. Baş parmaklarınızla onun parmak aralarında dolaşarak yukarı aşağı hareket edip, ayağın bir yanından diğer yanına kadar hareket edip, her bir parmak aralığında biraz ilgi için duraksayın.

Şimdi hassas ayak parmaklarına başlayabiliriz. Ayak parmaklarına masaj yaparken, hem baş parmağınızı hemde diğer parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Onlar hassas olduğu için, bu alanda çok az baskı kullanmanız gerek.

Ayak parmakları size bakacak şekilde, baş parmağınızı onun büyük parmağı üzerinde kaydırın ve bunu dört beş kez tekrarlayın. Bir sonraki parmağa geçip aynı hareketi yukarı aşağı tekrar edin. Bu şekilde en küçük parmağına varana kadar tekrar edin.

Hafif bir diğer tekniği kullanmak için, parmakların ayakla birleştiği noktadan, nazikçe her birini (bir seferde tek bir tane) parmak uçlarınızla kavrayıp, parmağın elinizden kaymasına izin vererek yukarı doğru çekiniz. Bu eğlenceli hareket eşiniz için oldukça hoş olabilir. Bunu birkaç kez tekrarlayıp, her bir parmağa uygulamaya devam edin.

Ayak parmaklarının arasındaki perde bölgesi de duyusal oyun için harika bir alandır. Parmaklarınızın yağlı olduğundan emin olduktan sonra, işaret parmağınızı yavaşça ve imalı olarak parmaklarının arasındaki alanda içeri dışarı kaydırın. Büyük parmağının arasındaki boşluktan başlayarak en küçüğüne doğru devam edin.

Bu uygulama duyusal açıdan oldukça etkileyici ve fantezilerini daha sonra onda uygulayacaklarınız için canlandırır!

şişli masöz – özet

Erotik masaj partnerinize zevk sunmanızla alakalıdır. Partnerinizden geri iade olarak birşey beklememelisiniz. Sizin amacınız partnerinize zevkli bir tecrübe yaşatmaktır. Bunu yaparak, partneriniz hafiflik ve rahatlığınızı olduğu kadar, anlamlı niyetinizi de fark edecektir. Bu masaj sırasında, onun size açılıp rahatlaması için yardımcı olacaktır.

Masajın ilk bölümü tamamen partnerinizi rahatlatmakla alakalıdır. Partnerinizi rahatlatmanın en iyi yolu, onun sırtına masaj yapmaktır.

Gerginliğin en en çok rastlandığı yerler sırt, omuzlar ve boyundur. Buradaki gerginliği azalttıktan sonra kollarına, yanlarına,bacaklarına,poposuna ve iç uyluklarına masaj yapmaya başlayın.

Kadınlar ayak masajına bayılır. Ayak masajı, rahatlatıcı masajdan şehvetli masaja geçiş için mükemmeldir.

şişli masöz – görev

Pratik yapmak çalışmayı mükemmelleştirir, öyleyse bu rahatlatıcı teknikleri partnerinizin üzerinde uygulayın. Partnerinizle cinsel ilişkiye girmek için gerekeni yapın. Masajınızın amacını, masaj okşamalarını uygulamak ve partnerinizi rahatlatmak olarak belirleyin. Bu eşinize masaj uygularken hissedebileceğiniz tüm acemiliklerden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda size erotik masaj uygulamak için hazırlayacak ve doğru uygulamaları öğrenmeniz için pratik fırsatı verecektir!

Umarız yazımız hoşunuza gitmiştir. Size istanbul masöz arayışınızda size yol gösterebilirsek ne mutlu bize. Doğru masöz ile keyifli masajlar dileriz. :-)

ProMasöz – şişli masöz için doğru adrestesiniz!

Eposta Adresiniz Adınız