özel ilan

Eğer özel ilan arıyorsanız ve masaj konusu ilginizi çekiyorsa doğru adrese geldiniz. Şehir ilan sayfalarımızda profesyonel masözler görebilirsiniz. Örneğin istanbul ilan sayfasında istanbul ilinde bulunan masöz ilanları yer almaktadır.

Tabii ki masöz bayanların profesyonel olduğunu unutmayın. :-) Uzun dönemli arkadaşlık beklentiniz varsa başka adreslere bakmanız daha doğrudur. Masöz bayandan bekleyeceğiniz hizmettir, uzun dönemli arkadaşlık veya sevgili olmak değil. :-) Bu yazımızda kendinize masaj yaptırarak stresinizi atmanın önemi üzerine odaklanacağız.

Masaj terapi dünyası oldukça geniş bir dünya. Partnerinize masaj yapmaya karar vermeniz ya da SPA’da masaj yaptırmanız fark etmez; bazı tavsiyeleri kullanabilirsiniz. Tabi ki önce özel masöz ilan başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Aşağıdaki makale size bir dahaki masaj terapinizde yardımcı olacak çok iyi bilgilendirici tavsiyeler sunacak.

özel ilan – güvenlik

Hiçbir zaman unutmayın ki; güvenlik önce gelir. Eğer tıbbi bir durumdan şikayetçiyseniz veya sakalığınız varsa, masajdan önce masörünüzün ya da masözünüzün bunu bilmesini sağlayın. Belirli masaj teknikleri vücudun belirli bölgelerine daha fazla basınç uygulayabilir ki; bu daha fazla zarar verebilir. Eğer durumunuz bariz bile olsa; katılan herkesin onun varlığından haberdar olduğuna emin olun ve sağlığınızı şansa bırakmayın.

Masaja gittiğinizde, terapistiniz ile iletişim halinde olduğunuzdan emin olun. Masaj terapistine gitmek ile doktora gitmek benzerdir. Herhangi bir sorunuzu veya kaygınızı randevunuza gittiğinizde belirtin. Terapiste çalışması gereken bölgeleri, istediğiniz masaj çeşidini veya duyduğunuz farklı masaj çeşitlerini söyleyin.

özel ilan – masaj ağrıları

Eğer bir masaj yaptırıyorsanız ve rahat hissetmiyorsanız ya da aniden ağrınız olduysa, onu sonlandırmaktan çekinmeyin. Siz, memnuniyeti bir numaralı kaygı olması gereken, ödeme yapan müşterisiniz; bu yüzden eğer herhangi bir zamanda rahatsızlık hissederseniz; seansınızı sonlandırma hakkınız var.

Eğer egzersizlerden sonra çok fazla ağrınız oluyorsa; hemen ertesinde bir masaj planlayın. Sonuçları ne olduğu önemli değil, vücudunuzu şekilli tutmak gerilim yaratabilir. Bu iyi bir masöz tarafından rahatlatılabilir. Egzersiz sırasında masaj yaptırmak için sabırsızlanmak, sizi daha çok çalışmak için bile motive edebilir.

özel ilan – su için

Masaj yaptırdıktan sonra su için. Dokularınız masaj sırasında uyarılınca, toksinler vücudunuza salındı. Su içmek, onları dışarı atmaya yardım eder ve negatif yanlarını en aza indirir. İlk saatte iki ila üç bardak içmeyi deneyin ve sonraki 23 saatte en azından sekiz bardak.

Tansiyonunuz ya da kalp atışlarınız ile ilgili probleminiz mi var? Bir masaj yaptırmak, tabii özel ilan ile bulmuş olabilirsiniz, size tansiyonunuzu düşürmekte yardımcı olabilir. Doktorunuza bu tarz bir tedavi hakkında konuşun ve haftalık masajlar serisi planlayın. Tedavinin ne kadar etkili olduğunu bulmak için masajın tansiyonunuzu nasıl etkilediğini takip edin.

özel ilanMasaj sırasında konuşmaktan çekinmeyin. Eğer terapistinizin ağırlıkla odaklanmasını istediğiniz bir alan varsa; bilmesini sağlayın. Eğer derin düğümler için gerekli yoğunluğu sağlamıyorsa; aradığınız rahatlamayı bir şey söylemeden hiç bir zaman alamayacaksınız.

SPA’ya gidin ve İsveç masajını sorun. Bu masaj, stresinizi atmaya yardımcı olması ve kaslarınızı gevşetmek için sürtme ve titremeyi kullanan beş farklı ovmayı birleştirir. Eğer masöz olmak için beceri kazanmaya çalışıyorsanız; bu aynı zamanda öğrenmek için çok iyi bir tekniktir.

Masaj yaparken sunduğunuz atmosfer partneriniz için harikalar yaratabilir. Arka planda partnerinizi dinlendirmek için yumuşak bir müzik kullanmayı deneyin. Gevşetici yağlar ve mumlar da partnerinizin rahatlamasına ve harika bir masaj için moda girmesine yardımcı olacaktır.

Eğer birine yağ kullanarak masaj yapıyorsanız; sonrasında ona bir duş önerin. Bu sadece kalan yağları vücudundan atmayacak, huzur verecek ve rahatlamayı artıracak. Bu aynı zamanda gözenekleri açacak böylece tıkanmayacak ve lekelere sebep olmayacaklar.

özel ilan – masöz ile önceden konuşun

Eğer hangi masaj terapistine gideceğiniz ile ilgili emin değilseniz; onları aramayı ve konuşmayı deneyin. Eğitimleri ve ne kadar zamandır çalıştıkları gibi şeyleri konuşun.

Aynı zamanda onlara sizin isteklerinizin onların özel uzmanlıklarıyla örtüşüp örtüşmediğini sorabilirsiniz. Ayrıca, bazı basit sorular sorarak terapistin nasıl biri olduğu hakkında iyi bir his elde etmelisiniz.

Masaj yapacağınız insanın tamamen yerleşmiş olduğundan emin olun. İdeal olarak, bir masaj masası ya da en azından rahat bir minder kullanmalısınız. Eğer bu gereçlere sahip değilseniz; kişinin rahat bir kanepe ya da destekli bir yatağa uzanmasını sağlayın. Kafalarının uygun bir şekilde desteklendiğinden emin olun.

Masaj yaptırmak eğlenceli olabilir; fakat eğer birine yapıyorsanız, daha dikkatli olmanız gerekir. Lütfen masöz ilan yazımızı okuyarak masöz ilanları sayfamızdan uygun seçim yapın. Bu makale masaj terapi ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bazı şeylerden bahsetti. En mükemmel şekilde başarı için okuduğunuz tavsiyelerden bazılarını veya hepsini kullanın.

Umarız özel ilan başlıklı bu yazımızı beğendiniz. Sitemizdeki masöz ilanları sayfalarımıza bakmayı unutmayın. Size uygun masöz bayanı mutlaka bulacaksınız!

ProMasöz – masaj özel ilan için doğru adrestesiniz

 

Eposta Adresiniz Adınız