nuru masaj

Eğer nuru masaj konusunda bilgi arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Masöz ve masaj odaklı sitemizde birçok yazı, foto, video görebilirsiniz. Ayrıca promasöz youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazımızda özel masaj türlerinden nuru hakkında size bilgiler vermek isteriz.

nuru masaj – zihinsel stres tedavi

Bu masaj vücutların temasını içeren bir masaj terapisidir. Bu masaj terapisine genellikle bir erkek ve kadın vardır ve kadın vücuduna masaj jeli uygular. Vücuduna uyguladığı bu yağ erkeğin vücudu üzerinde kayabilmesini sağlayarak kendine has şehvetli ve romantik bir masaj türü oluşturur.

Masaj sırasında kullanılan yağın kadının erkek bedeni üzerinde kayabilmesini kolaylaştıracak nitelikte olmalıdır. Bu tür masaj çoğunlukla masaj yağı kullanarak uygulanır. Bu yağ türü kendine has birtakım özellikleriyle çoğu masözün masaj terapilerinde kullanmak istediği en iyi yağlardandır.

Bu yağ kokusuz ve şeffaftır, bu yüzden özellikle kokuya alerjik reaksiyonları olan müşterilere yan etki yapmamasından dolayı çoğu masöz tarafından tercih edilir.

Kokusuz yağ tercih eden müşteriler genellikle güçlü kokulara karşı alerjileri olduğunu söylerler, o sebeple bu yağı tercih ederler.

nuru masajÇoğu masöz de yine bu şeffaf yağı masaj odalarındaki örtüleri leke yapmadığından dolayı tercih eder. Bunun ötesinde müşteriler de her zaman renkli masaj yağı tercih etmeyebilirler.

Profesyonel bir masöz tarafından uygulandığında zihinsel stresi azaltmada da yardımcıdır. Bu etki masajı tecrübe etmiş pek çok kişi tarafından kanıtlanmıştır. Çok fazla rahatlama olacağı için, stresli bir bireyin stresini azaltmada çok yardımcı bir masajdır.

Bu masaj sırasında, masöz masaj odasını hazırlayarak ortamı iyileştirecektir. Renkli mumların yanı sıra, renkli şilteler ile de dekore edilen oda her iki partnerin de rahatlamasına yardımcı olur.

Bu masajı uygulama konusunda profesyonel olan masörler veya masözler bu masajın tüm gereksinimlerini bilir ve bu sayede seansın daha keyifli ve romantik olması için ipuçları verebilir.

nuru masaj – çiftler

Bu masajı çiftler arasında da yaygındır ve stres tedavisi ile aşk tazelemede mucizeler yarattığı kanıtlanmıştır. Çiftler bu masajı yaptırdıklarında, aralarında kuvvetli bir bağ kurarlar.

Bu özel masaj sırasında, çiftler ilişkilerini masaja yansıtırlar. Sakin bir atmosferde, diğer tüm günlük sıkıntılardan uzak bir şekilde çiftler sadece aşklarına odaklanabilme fırsatı yakalarlar.

Bu tür masajı zevk verdiğinden, çiftler sadece rahatlamış bir bedene değil, hafiflemiş bir kafaya da sahip olurlar. Bu masajın faydalarını gören çiftler için, bu masaj artık bir alışkanlık olacaktır.

nuru masaj – gruplar

Sadece çiftler için değil, gruplar için de masaj stres gidermeye birebirdir. Bu sebeple son zamanlarda her kesimden insan için popülaritesi artmış bir masajdır. Daha önce bunu hayatlarının önemli bir parçası olarak görmemiş birisi için bile, yarattığı mucizeleri görünce nuru masaj vazgeçilmez olacaktır.

Umarız nuru masaj başlıklı bu yazımız hoşunuza gitmiştir, lütfen tanıdıklarınızla paylaşınız, e-mail listemize üye olunuz, sevgilerimizle.

ProMasöz – nuru masaj konusunda bilgi adresidir

Eposta Adresiniz Adınız