masöz istanbul anadolu yakası

masöz istanbul anadolu yakası

Eğer masöz istanbul anadolu yakası arayışında iseniz doğru adrese geldiniz! Masöz ilanlar sayfamızda farklı ve özel masöz ilanları arasından seçim yapabilirsiniz.

En önemlisi farklı masaj hizmetleri konusunda bilgilenmenizdir. Bu yazıda erotik masaj konusunda bilginizi artırmak isteriz.

Refleksoloji tenin belirli bölgelerinin ve iç organlarının ezildiği çok eski bir masaj yöntemidir –özellikle ellere, ayaklara, yüze ve kulaklardaki bölgelere uygulanır. Seksüel refleksoloji gerçekleri dikkate alarak seksüel organları uyarma ve vücudu kendinden geçmenin değişik boyutlarıyla tanıştırma amacındadır.

Seksüel refleksoloji aynı zamanda çiftlere rahatlama ve ön sevişmeye odaklanma fırsatı da tanır. Hangi noktalara mesaj yapmanız gerektiğini öğrenin ve her hareketinizin sevgilinizin vücudunun hangi bölgesini tahrik ettiğine çok fazla takılmayın. Uzun vadede, hiç şüphe yok ki bütün bu süreç cezbedici ve canlandırıcı olacaktır! masöz istanbul bu tür hizmetleri ne derece sunar, sorup öğrenmek en iyisidir. :-)

masöz istanbul anadolu yakası

Erotik Refleksoloji Masajı :Seksi refleks masajına başlayabileceğiniz en iyi yer öncelikle yüzdür. Ön sevişmeye başlamadan önce hemen çırılçıplak soyunmayın. Kanepe ya da yatak gibi bir yerde bacak bacak üstüne atarak oturun ve sevgilinizden karşınızda oturup arkasına yaslanarak başını bir müddet kucağınızda dinlendirmesini isteyin. Her masöz istanbul anadolu yakası bunu kabul etmeyebilir tabii. :-)

Her ne kadar içgüdüsel olarak önce sevgilinizin vücudunun seks organlarıyla alakalı bölgelerine ayrıcalıklı bir şekilde odaklanacak olsanız dahi – ön sevişme boyunca kadınların göğüslerine ya da vajinasına odaklanan pek çok erkek gibi – refleksolojinin işaret ettiği hangi organlara ya da sistemlere masaj yaptığınız hakkında çok fazla endişelenmemeniz gerekmektedir.

Bunun aksine bütün bu süreci adım adım ilerleyen ve vücudun bütün sistemlerini etkileyen bir rahatlama seansı olarak düşünebilirsiniz.

masöz istanbul anadolu yakası

Refleksoloji Yüz Masajı : Ana adımların üzerinden birlikte gidelim.

Köprücük kemiğinden çenenin hemen altına kadar tiroit bezinin her iki tarafına da güzelce masaj yapın.

Sindirim sistemini hareket geçirmek ve teninin renginin açılmasını sağlamak için çenesinin girintisine nazik bir şekilde bastırın.

Çene üzerindeki girintiden alt dudağa kadar olan kısmı sevgilinizin ağzının uzunluğu boyunca ovuşturun.

Sevgilinizin ağzının kenarlarına masaj yaparak onun ağzındaki sinirleri uyarın.

Çok kibar bir şekilde burnun altındaki üst dudağa doğru masaj yapmaya devam edin.

Mideyi destekleyebilmek için sevgilinizin burnunun ucunu ovuşturun (eğer şirin görünmek istiyorsanız, kendi burnunuzla elbette!).

Yanakların çeneyle birleştiği noktanın en derin kısmını çok nazik bir şekilde uyardığınız takdirde sindirim sistemi çalışmaya devam edecektir ve akşam yemeğini sevgilinizin aklından tamamen çıkaracaktır.

Yine oldukça nazik bir şekilde burundan ve gözlerin altından itibaren elmacık kemiği tepelerine kadar masaj uygulayın.

Sevgilinizin gözlerinin altına dışardan başlayıp içeriye doğru devam edecek şekilde hafif ve heyecan verici bir biçimde dokunarak böbreklerini uyarabilir ve teninin daha güzel bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

İşaret, orta ve yüzük parmaklarınızla gözlerin arasını yumuşak bir şekilde ovuşturarak hipofiz bezini ve bütün üreme sistemini uyarabilirsiniz.

masöz istanbul anadolu yakasıSevgilinizin saç çizgisinin kenarları boyunca başparmağınız ile masaj yaparak zihinsel uyanıklığı sağlayabilirsiniz.

Alnının ortasından saçlarının içine doğru masaj yapmaya devam ederek (eğer saçları ortadan ikiye ayrılırsa, bu ayrım noktası boyunca nazik bir şekilde masaj yapın) sinir sisteminin geri kalan kısımlarının da uyarılmasını sağlayın.

Kulakların alt ve üst kısımlarını başparmağınızı ve işaret parmağınızı kullanarak çok hafif bir şekilde sıkın. Kulak, yüz, eller ve ayaklar gibi bütün vücut sistemlerini harekete geçirebilir. Parmaklarınızı sırt bölgesi boyunca baştan aşağıya gezindirmek bütün vücudun uyarılmasını sağlar.

Son olarak kulakların tabanından çeneye kadar alt çenenin dış kısmı boyunca masaj yapın ve böylelikle seks organlarını uyarın.

Çenesini tutun ve ona yukarıdan aşağı bir öpücük verin.

Eller ve ayaklar da harekete geçirildiğinde bütün vücudu etkileyecek hassas noktalarla doludurlar ancak bu muhteşem yüz masajından sonra eller ve ayaklar üzerinde pek de fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacaktır.

Ayaklardan başlayın ve her yeri kapsayacak şekilde güzelce masaj yapın. Topuğun hemen arkasındaki hassas noktalara hafifçe bastırarak ve sevgilinizin baldırını dizin iç kısmına doğru okşayarak masajı bitirin.

Bacaklarındaki tansiyonu dindirdikten sonra bir öpücük daha verin ve öpüşürken ellerini tuttuğunuzdan emin olun. masöz istanbul anadolu yakası keyifli :-)

masöz istanbul anadolu yakası

el bilekleri : Vücudun üst kısmındaki seksüel hassas noktalar el bilekleridir. Ellerin bileklerle birleştiği bölge olan el tabanları, özellikle de bileğin önünde ya da arkasında yer alan her iki küçük bilek çukuru, tamamen seksüel organlarla bağlantılıdırlar.

Eğer sevgilinizin bileklerini elinize alabilirseniz, bileğinin iç kısmındaki bu hassas noktalara başparmağınızla ve yüzük parmağınızla da bileğinin arkasındaki noktalara masaj yapabilirsiniz. Bir sonraki aşamada ise dudaklarınızın hangi hassas noktalara temas etmesi gerektiğini düşünün!

masöz istanbul anadolu yakası arayışınızda başarılar dileriz!

ProMasöz – masöz istanbul anadolu yakası için doğru adres!

Eposta Adresiniz Adınız