masöz bayanlar

Masöz bayanlar arayışında iseniz doğru adrestesiniz. Masaj ve masöz ne demek, hangi çeşitleri vardır gibi konularda bilginizi artırdıktan sonra ilan sayfalarında size özel masözü bulabilirsiniz.

Çok farklı hizmet sunan masöz bayanlar içinde istediğinizi bulmak ancak bilgi ve araştırma ile mümkündür. Tabii bazen masöz ile, bazen sevgiliniz veya eşiniz ile farklı masaj tekniklerini deneyebilirsiniz.

masöz bayanlar - erotik masaj doğru hareketler

“Bir vücuda dokunduğunuzda, bir insana, aklına, ruhuna ve duygularına da dokunmuş olursunuz.” – Jane Harrington

İnsanların alıcı sinirlerle donatılmış 1800 cm² alan kaplayan tenleri vardır. Dokunuşun gücüyle daha sık oynamayı, birbirimizin seksüel coğrafyasını keşfetmeyi öğrenmeliyiz. Parmak uçları ve dudaklar şehvetin ve yumuşaklığın taşıyıcıları haline gelmelidir.

Alıcı sinirler – seksiliğin gerçek kapsülleri – sayısız duygunun ortaya çıkmasını sağlayabilirler. Sevgililerimizin tenini sadece hafif dokunuşlar ile ne zaman, nasıl ve ne kadar tahrik etmemiz gerektiğini bilmek zorundayız.

Gerçekten çok erotik bir masajın sırrı hakkında bana her soru yöneltildiğinde, hep verdiğim cevap şudur: orada olmak zorundasınız. Masajın bütün avantajlarından yaralanabilmek için kendinizi tamamen masaj yapmaya odaklamanız ve başka hiçbir şey düşünmemeniz gerekmektedir. Bu şekilde duyguların ilkelliğini, jestlerin doğallığını ve kendi yaratıcılığınızı masaj yaparken geri kazanacaksınız.

Kız arkadaşınızı ya da eşinizi işten eve yorgun, argın geldiğinde şaşırtmak istiyor iseniz, burada belirtilen ve ilerleyen paragraflarda detaylıca açıklanacak olan iki masaj çeşidinden birini tercih edebilirsiniz – Thai ve oryantal. Bu masaj çeşitlerini uygulayabilmek için tüm ihtiyacınız olan sabır ve sevgidir. İddia ederim ki sonuç ikiniz için de fazlasıyla tatmin edici olacaktır.

masöz bayanlar – farklı erotik masajlar

Thai Erotik Masajı: Bir Rahatlama Akıntısı

Bu oldukça tahrik edici masaj çeşidi sevgilinizin bütün tansiyonunu alır ve vücudunun derinliklerini hissedebilmesini sağlar. Bu masajı yapmaya başlamadan önce olmazsa olmaz koşullardan birisi: bu masaj kesin bir kural izlenerek uygulanmalıdır.

Masaj yapmaya sevgilinizin ayaklarından başlayarak vücudundaki enerjinin boşaltılmasını sağlayın. Daha sonra, sıcak bir masaj yağı kullanarak bütün vücuduna masaj yapın. Yumuşak ve şefkatli hareketlerle, tenini çok hafif bir şekilde okşayarak, avuç içlerinizi tenine hafifçe bastırarak ona masaj yapın. Baldırlarına, dizlerine ve butlarına doğru bütün yol boyunca bu hareketleri tekrarlayın.

Düzenli, akıcı bir ritimde ve baskısız bir masaj yapmak bu hareketlerin sevgilinizin aklına kazınmasını sağlayacaktır. Sevgilinizin karnını, kollarını, ellerini ve bütün vücudunu kendi vücudunuzla birleştirerek vücudundaki bütün enerjiyi boşaltın (ve böylelikle, tabii ki sizin vücudunuzdakini de!).

masöz bayanlar

Sevgilinizin poposuna masaj yapmayı da unutmayın. Genellikle popoyu tokatlamanın zevk veren tek “dokunma” yöntemi olarak bilinmesi bu bölgeye gerektiği gibi masaj uygulanmıyor demektir ve sizden özel bir özen göstermeniz beklenmektedir. Etki tamamen garanti edilmektedir. Büyük bir rahatlama dalgası cezbedici bir şekilde gelerek sevgilinizin bütün vücudunu çevreleyecektir.

Oryantal Erotik Masaj: Bir Güzellik Akıntısı

Oryantal ülkelerde ve muhteşem spaların geleneğinde, kadının güzelliği toplu halde gözlenen zirvelerden gelir. Hamam seansları oldukça mükemmel ve rahatlatıcıdır.

Eğer sevgiliniz ile bütün noktalarda buluşmak istiyorsanız, ona hem iç güzelliğini hem de seksiliğini besleyecek bir oryantal masaj yapmayı önerin.

Hem vücudu hem de ruhu temizleyebilmek için masaja başlamadan önce biraz terleyin.

Banyodaki sıcaklığı artırın; küveti sıcak suyla doldurun, suyun içine birkaç damla okaliptüs (bu bitkinin temizleyici etkisi bulunmaktadır) ve badem (bu ise teni besler) yağı dökün ve daha sonra sevgilinizi suyun içine batırın.

Yüzüne hassas bir şekilde bal ve süt maskesi yapın. Banyosunu tamamladığında, sakin, planlı ve dikkatli hareketlerle gülsuyu yağı kullanarak ona masaj yapın.

masöz bayanlar – küçük ekstra ipuçları

Sessiz bir oda seçin. Bu oda ne çok sıcak ne de çok soğuk olmalıdır. Loş ışıklar, mumlar, rahatlatıcı müzik ve tütsülerle onu dinlendirici bir ortam yaratın.

Ona çok yumuşak bir yatakta masaj yapmaktan kaçının. Yastıkların arasında kaybolmaya eğilim gösterecektir. Ona bir egzersiz halısında ya da direk olarak minderin üzerinde masaj yapmak istediğinizi söyleyin.

Ona kuru bir şekilde masaj yapmaktan kaçının. Her defasında bir losyon, yağ ya da krem kullanın. Bir masaj seansının ideal süresi vücudun her bölümü için ayrı ayrı 10 dakikadır.

masöz bayanlar – neden bu kadar etkilidir?

Masaj yapılan kişi biz olduğumuzda, özellikle de erotik masajda, hipofiz bezimiz çalışmaya başlar ve iki çeşit hormon salgılar: morfin ile aynı özelliklere sahip olan, bizi cennete götüren endorfin hormonu ve kalp ritmimizi yavaşlatan, bizi bir Budist gibi sakinleştiren oksitosin hormonu. Buna ek olarak, hipofiz bezi salgısı kaslarımızı da gevşettiğine göre bunu neden denemiyoruz ki?

Harika seksilikte bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle, masöz bayanlar arasından size özel bayan masöz seçiminizi doğru yapın ve masajın keyfini çıkarın!

ProMasöz – masöz bayanlar için doğru adres

Eposta Adresiniz Adınız