masaj salonu beşiktaş

masaj salonu beşiktaş hakkında bilgi istiyorsanız doğru adrestesiniz. :-) Sitemizde masaj salonları konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Çok sayıda masaj salonu olmakla birlikte, kaliteli ve profesyonel hizmet sunabileni çok azdır. Birçoğu bizlere yazan takipçilerimizin belirttiği gibi, para tuzağı olarak faaliyet göstermektedir.

Masaj bir hizmet türüdür ve gereği şekilde yapılmayan her hizmet kötü deneyim yaşanmasına neden olur. Dolayısı ile, keyifsiz, can sıkıcı, para kaybettiren tecrübeler yaşamamanız için bilgili olmanız çok önemlidir. Bu bilgiyi, profesyonel olarak size sunan kaynakları (sitemiz onlardan biridir) kullanarak edinebilirsiniz. Dolayısı ile İstanbul gibi bir büyük şehirde masaj salonu beşiktaş seçiminizi daha doğru ve memnun edici şekilde yapabilirsiniz.

masaj salonu beşiktaş – ilkel tanıtım yolları

Masaj salonlarının en sık yer aldığı bölgeler arasında Beşiktaş yer alıyor. Internette veya değişik ortamlarda (örneğin çok garip ve ilkel yollardan biri olan arabalara kartvizit sıkıştırma yolu ile görülen :-) çok sayıda masaj salonu beşiktaş reklamı görebilirsiniz. Birçoğu birbirine benzeyen, ne tür hizmet verdiği belli olmayan yerlerin basit yöntemlerle insan avcılığı yapmalarına üzülerek veya saşırarak şahit olabilirsiniz.

Bu yazımızda masaj ipuçları ve teknikleri konusundan devam ederek masaj partner ile göbek, bacak ve kalça bölgesi üzerine konuşalım. Tabii ki masajı yapan siz de olabilirsiniz :-) Bu tür uygulamaları masaj salonunda bulmanız zordur, hele bu tür masaj salonu beşiktaş bilmiyoruz. :-) Eğer erotik veya açık konulardan rahatsızlık duyuyorsanız, yazımız size uygun olmayabilir.

masaj salonu beşiktaş – yüzüstü göbeği

Bu hareket, partneriniz yüzüstü yatarken kullanabileceğiniz hareketlerinden bir diğeridir. Doğası yukarıda bahsettiğimiz eli “sıkıştırma” hareketine yakın. Fakat bu kez düz ellerinizi ( avuç içi yukarıya bakarak), resimde de gösterildiği gibi,  onun karın bölgesinin altına sokmak isteyeceksiniz.

Ona karşı bakacak şekilde, vücudunun bir yanından başlayıp, ellerinizi yavaşça göbeğinin altından kaydırarak, vücudunun diğer yanına kadar ilerleyin. Şimdi ellerinizi ileri geri size doğru ve tekrar geriye doğru, nazik ve ritmik bir dalga gibi hareketler uygulayın. Hareketleri 3 veya 4 kez tekrarlayın. Bu uygulamada ellerinize yeterince yağ sürmeniz özellikle önem taşır. Böylece maksimum kayma sağlayıp sürtünmeyi önlersiniz – kuralımız kayganlık!

masaj salonu beşiktaş – kayganlık önemli

Bu hareketleri devam ettirdiğiniz zaman, oldukça zevkli ve nazik sallanma hareketleri yaratacaktır. Sonuç olarak, partnerinizin tüm göbek alanını ve mide kaslarını rahatlatan ve yatıştıran hareketler ortaya çıkacaktır. Ellerinizin bu şekilde göbeğinin altında bulunması, onun için oldukça seksidir.  Vücudunun ağırlığı altında sıkışan elleriniz, midesinin üzerinde hareket ederken, eşinizin haz haz duyacağı şehvetli bir his yaratır.

Bu karın dalgası tekniğini bitirdikten sonra, onun sırtının, omuzlarının, boynunun ve kollarının üst ve alt kısmına, siz ve partneriniz istediğiniz sürece masaj yapmaya devam edin. Bu konuda ki temel fikir, partnerinizin sizinle beraber hafifleyerek,gevşemesi, rahatlaması ve stresten kurtulması.Bu kısımda itibaren artık onun vücudunun daha şehvetli, cinsel ve erotik alanlarına yönelebilirsiniz.

masaj salonu beşiktaş – masaj önerisi

Ne zaman vücudun bir bölümünden diğer bölüme geçerken, yeni masaj uygulayacağınız alana daha yağ ilavesi yapın. Yağı sürmeden önce ellerinizin arasında ovuşturarak ısıtmaya da unutmayınız.

masaj salonu beşiktaş – bacaklar ve kalçalar

Eşiniz sırtı üst tarafta olacak şekilde uzanırken, masajın doğal gidişatı onun kalçalarına, bacaklarına ve ayaklarına doğru devam etmeniz olacaktır. Bunu yapmak için ellerinizin avucunun düz tarafıyla yumuşak, yavaş ve rahatlatıcı hareketlerle,omuzların en başından başlayarak onun sırtının alt kısmına doğru ilerleyip, kalçalarına,bacakların üst kısmına, baldır kaslarına ve ayaklarına doğru  parmaklarına kadar devam edin.

Önemli not : Masajın bu kısmında, kalçaları da dahil edeceğiniz için, daha önceden üzerine örttüğünüz havlu veya kumaş parçasını üzerinden kaldırmak isteyeceksiniz.

Şimdi bu hareketi tam ters yönde ilerletin, ayaklarından sırtının üst kısmına kadar devam edin.Bu hareketi aşağı yukarı birkaç kez tekrar edin. Her seferinde aynı yolu izlemek zorunda değilsiniz,bu nedenle kendi yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.Bunu ellerinizi vücudunun yanlarından,koltuk altlarından ayaklarına kadar,  yukarı aşağ ilerleyerek yada her iki yöntemin karışımını deneyerek sağlayabilirsiniz.

masaj salonu beşiktaş – değişik hareketleri deneme

Birkaç kez değiştirip, hangisinin ikiniz için daha iyi çalıştığını deneyin. Bu hareketin asıl amacı, onun vücudunun bir tarafından diğerine kadar uzun okşama hareketleri yapaparak, en son geçiş okşaması ile ellerinizi onun kalçalarının üzerinde sonlandırmanız. Böylece bu bölgeye odaklanmaya başlaya bilirsiniz.

Onun bacaklarına masaj yapmaya hazır olduğunuzda, ayak bileklerinden başlamak isteyeceksiniz. Her seferinde tek bacağına odaklanarak, nazikçe iki elinizle bileğinin üstündeki baldırından kavrayıp, yukarıya kalçalara doğru  resimde gösterildiği gibi hareket etmeye başlayın.

masaj salonu beşiktaşBacağında birkaç kez bu şekilde yukarı aşağı ilerleyin. Lastik topu sıkarmış gibi içeri ve dışarı doğru kavrayarak yoğurma hareketi de oluşturabilirsiniz. Baş parmaklarınız da kullanışlı olabilir. Ellerinizi bacaklarının üst kısmına doğru ilerletirken, baş parmaklarınızla hafifçe baskı uygulayarak, uylukların yan kısımlarında kullanabilirsiniz.Baş parmaklarınızın genital bölgesine yaklaşması onun için oldukça seksi ve şehvet uyandırıcıdır. Öyle ise ona takılmaktan çekinmeyin.

Partnerinizin bacaklarının üst kısmına masaj yaparken uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem onun oldukça uyarılmış hissetmesini sağlayacaktır. Elinizi onun gövdesinin altına sıkıştırdığınız gibi (vücudu ve uzandığı yüzey arasında), aynı uygulamayı bacaklarına da yapın. Bu sefer, yukarıya dönük avuç içinizi, bacağı ile uzandığı yüzey arasına sıkıştırınız.

Bacaklarının üst kısmından, kalçasının olduğu yerden başlayıp, diz kapağına kadar ellerinizi kaydırın. Daha sonra, elleriniz uzandığı yüzeyle bacakları arasında sıkışmış vaziyetteyken, ellerinizi poposunun seviyesine gelene kadar,yukarıya geri kaydırın.

Bu ellerinizi onun vajinasına yaklaştıracaktır, fakat onu umutlandırıp yaramaz cinsel gerginlik yaratmak istediğiniz için, henüz direk olarak vajinasına dokunmamaya dikkat edin.

masaj salonu beşiktaş – hassasiyetin önemi

Daha sonra ,eliniz hala bacağının altındayken, bacaklarının üst kısmında yaptığınız gibi yoğurma hareketlerini uygulayın. Ellerinizle aynı hareketi devam ettirerek, dizine kadar aynı şekilde uygulayın. Bu hareketi yukarı aşağı birkaç kez tekrarlayın. Yukarıda tarif edilen iki hareketle birlikte, vücudunun ağırlığı tamamen sizin ellerinizin üzerindeyken, yukarı aşağı okşamalar ona inanılmaz zevkli his verecektir.

Baldır kaslarına kadar ilerleyerek, ellerinizi bacakların üzerine doğru hareket ettireceksiniz. Baldır kaslarına masaj yaparken, baskı uygulama konusunda dikkatli olun, çünkü bu alan bazı kişilerde baskıya duyarlı olabilir. Hafif veya orta düzeyde baskı bu alan için mükemmeldir.

Başlangıç olarak, elinizle hafifçe dizinin katlandığı alanı kavrayın. Şimdi elinizi baldırından aşağa ayak bileğine kadar ilerletip tekrar geri doğru kaydırın. Yukarı aşağı hareket ederken, daha rahatlatıcı his için, yoğurma hareketini de katabilirsiniz.

masaj salonu beşiktaş – baldır masajı eğlencesi

Baldırına masaj yapmanın bir diğer eğlenceli yolu, yukarıya doğru bükmek. Önemli not !  Sadece bacakları kısmında uygulama yaptığınızda, örtüyü tekrar partnerinizin poposunun üzerine örtün. Sadece partnerinizin daha konforlu hissetmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda şehvetli haz için on daha da umutlandıracaktır. Poposunun tekrar örtük olmasıyla birlikte, ne zaman tamamen açıkta olup başka özel alanlarına da ne zaman masaj uygulanacağını merak edecektir.

Bir eliniz onun yukarıya kaldırılmış bacağını desteklerken, boş elinizle yukarı aşağı hafif baskı uygulayarak hareket edin. Ek rahatlatıcı etki için, biraz yoğurma hareketi de katabilirsiniz.

masaj salonu beşiktaş – erotik bölgeler

Bacağı bu pozisyondayken,  en şehvet uyandırıcı erojen bölgelerinin bir tanesinden faydalanmanın tam zamanı. Kadınların dizinin büküldüğü kısmın arkasındaki derisi, onu uyarmanız için oldukça uygun bir bölgedir. Baldırlarına masaj uygulamaya devam ederken, her seferinde ellerinizle bu alana kadar uzanıp hafifçe parmaklarınızla okşamaya başlayın. Çeşitlilik için birkaç dairesel okşama da katabilirsiniz. Bazı kadınlar bu teknikten gerçekten de hoşlanır ve bunu üzerlerinde uygularken “oooh” , “ahhh” sesleri çıkarabilirler. Diğer kadınlar ise bu alanı oldukça hassas olup, uygulamayı çok gıdıklayıcı bulabilirler. Eğer öyle ise ya hareketi hafifleterek uygulayın yada daha hassas alanlara devam edin.

Baldırlarına uygulayabileceğiniz bir diğer yatıştırıcı hareket “çifte okşama” dır. Alttaki resimdeki gibi, onun bacağının alt tarafı sizin göğsünüz üzerinde dinlenirken, baldırını tek yönde ovmak için iki elinizi de kullanın (ayak bileğine doğru). Bir elin diğer elin üzerinde hareket ederek akıcı bir şekilde uygulayın.Bu rahatlatıcı yumuşak bir duygu yaratacaktır.

Bu konuda not etmeniz gereken tek şey, bu hareket sadece ileri yönlü yapılmak içindir. Bazı kadınların  bacaklarını tıraş ettikten birkaç gün sonra hafiften uzayan kıllar olabilir. Bu da onlarda “karşı sürtünme” hissi yaratabilir, aynı kedileri ters yönde okşamak gibi. Bu kesinlikle yapmak istemeyeceğiniz birşey.

Birkaç çifte okşama uyguladıktan sonra, iki elinizi de partnerinizin baldırlarına hafifçe koyup, bacaklarının üst kısmına, poposuna doğru kaydırın. Bu hoş geçiş hareketi, tekrar onun daha özle alanlarına doğru kaymanızı sağlar.

Buradaki amaç, özellikle de bacakları ile, ileri geri uyarıcı hareket yaratmaktır. Öyle ise baldırlarına biraz odaklanıp, bacaklarının üst kısmına doğru kayıp, onun iç uyluklarına doğru dalın. Ayaklarına belli süre için odaklanıp, tekrar bacaklarının yukarısına doğru kayıp, iç uyluklarına yeniden dalın.

Sadece “nimetlere” odaklanmamanızdan hoşlanacaktır. Bu da aslında oraya odaklandığınızda, onu oldukça heyecanlandıracaktır! Ona masaj yaparken, vücudunun her alanını kullanmak işe yarar bir kuraldır.

masaj salonu beşiktaş – sıkı beşik yöntemi

Sıkı beşik” yöntemi de bacaklarının üst kısmında kullanmak için iyi bir hareketdir. Bunu yapmak için her iki elinizle bacaklarının ğst bölgesinin yanlarından beşik şeklinde kavrayın. Bacaklarının dış kısmına parmaklarınızın ucu ile biraz yoğurma hareketi katarak,baş parmaklarınız da iç uyluklarındayken, ellerinizi bacaklarından yukarı hareket ettirin. Parmaklarınız merakla vajinasına ulaşana kadar ilerleyip, tekrar geri aşağı doğru hareket edin.

Bunu birkaç kez tekrar edin. Eğer bu hareketle devam etmenize izin veriyorsa, işlerin daha sonra daha seksi yönde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu hareketi uygularken, sadece kadın için uyarıcı olmadığını, aynı zamanda uygulayan için de oldukça tahrik edici olduğunu keşfettim. Onun vajinasına yaklaşırken bile, cinsel dürtüleriniz alarma geçip, hormonlarınızın sizi heyecanlandırdığının sinyallerini vermeye başlayacaktır. Bunun hepsi zevk oyununun bir parçasıdır, keyfini çıkarın.

Umarız yazımızı beğendiniz :-) Masaj salonu seçimi zor iştir, hele birçok kalitesiz ve istediğiniz hizmeti alamayacağınız çok sayıda salon varken…Umarız sitemizde öğrendiklerinizle doğru seçimler yapar ve keyifli deneyimler yaşarsınız. masaj salonu beşiktaş arayışınızda başarılar dileriz. Her türlü deneyiminizi, gerek beşiktaş masöz, gerekse masaj salonu beşiktaş, bizimle paylaşabilirsiniz. Sevgiler.

ProMasöz – masaj salonu beşiktaş için doğru bilgilenme adresi

Eposta Adresiniz Adınız