masaj mutlu son

Masaj mutlu son masajdan biraz daha fazlasıdır. :-) Herkes mutlu sona farklı anlam yükleyebiliyor. Peki masaj mutlu son nedir?

Erotik masaj olarak adlandırılabilir mi? Veya sonu ilişki ile biten masaj mıdır?  Herkes masaj mutlu son ile aynı şeyi anlamaz, bu yüzden mutlaka iyi bilgi sahibi olun. :-) Mutlu son masaj partner, eş veya masöz aracılığı ile denenebilir. Söylediklerimizin hepsinden bir parça içerir.

masaj mutlu son – masajdan biraz daha fazlası

Masaj harika birşeydir. Bilgili ellerin vücudunuzda dolaşması, stres ve gerginliği vücudunuzdan uzaklaştırması, öyle değil mi?

Masajın pek çok amacı vardır. Ağrı ya da yarayı iyileştirmeye yardımcı şekilde terapi amaçlı olabilir. Yalnızca rahatlama amaçlı, spa paketinin içinde, tüm günün gençleşme ve gevşemeye ayrıldığı bir aktivitenin parçası da olabilir.

masaj mutlu son – cinsel içerik

Ya da masaj tüm bunların ötesinde cinsel içerikli olabilir. Masaj hakkındaki harika şeylerden biri de onun hissi temelidir.

Masaj duyuları uyandırır, vücudu hislere açar ve kan dolaşım hızını arttırır. Geleneksel masaj ve tensel masaj arasındaki temel fark; geleneksel masaj rahatlamayı amaçlarken, tensel masajın heyecanı arttırmasıdır.

Geleneksel masaj her zaman zevk verici değildir, sırtınızı rahatlatmak amacıyla yapılan güçlü bir masaj nadiren zevk verici olabilir. Oysa tensel masaj zevkle ilgilidir, vücudu heyecan ve zevk verici hislere açar. :-)

masaj mutlu son – tensel masaj

Toplumun bazı kesimlerinde tensel masaj kötü bir üne sahiptir. Bunun muhtemel nedeni yeraltında gelişen yasadışı tensel masaj salonu işidir. Binlerce kadın ve erkek ücret karşılığı tensel masaj hizmeti sunan yasadışı masaj salonları işletmektedir. Bu yasadışı ve ahlaka aykırı iş nedeniyle tensel masaj kötü algılanmaktadır.

Bu yasadışı masaj salonları cinsel boyun eğdirmeyi teşvik etmekte ve diğer toplumsal sorunlara katkıda bulunmaktadırlar. Ancak bu, tensel masajın yanlış ya da ahlaka aykırı olduğu anlamına gelmez.

masaj mutlu sonTensel masaj, ev gizliliğinde ve rızası olan iki yetişkin arasında yapıldığında oldukça eğlenceli ve tatmin edici olabilir. Tüm kişiliksiz eylemlerden uzak, çift arasındaki sevgi ve samimiyeti arttırabilir ve gebeliğe ya da genellikle cinsel yollarla bulaşan hastalıklara neden olmayan bir cinsel tecrübe sunar.

masaj mutlu son – tensel

Cinsel olarak dokunmaktan ve dokunulmaktan hoşlanan biriyseniz, partnerinizle tensel masaj hakkında konuşmanızı tavsiye ederim. Başta biraz cekinebilirsiniz, ancak utangaç olmayın. Hayatınızda çok önemli bir fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz!

Neyse ki, tensel masaj teknikleri ile ilgili oldukça zengin bilgi mevcut. Eğer internette hızlı bir arama yaparsanız, tensel masajı kendi kendinize öğrenmenizi sağlayacak pek çok çizimli kitap, video ve çeşitli eğitim materyalleri bulabilirsiniz.

ProMasöz bu konuda size farklı içerik sunar, diğer sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Şimdi, bu arzulardan utanabilir ve cinsel masaj icin duyduğunuz isteği bastırabilirsiniz. Bunu yaparsanız gelecekte yasadışı bir masaj salonuna ya da yasadışı bir seks işçisine yapılabilecek bir ziyaret riski ile yüzyüzesiniz.

Bu nedenle bu arzuyu bastırmamanızı öneririm. Gidip tensel masaj hakkında araştırma yapın, partnerinizle bunu konuşun. Pişman olmayacaksınız, kartlarınızı doğru oynadığınız takdirde hayatınız zenginleşecek.

ProMasöz – masaj mutlu son bilgisi için doğru adres!

Eposta Adresiniz Adınız