masaj hizmeti izmir

Eğer masaj hizmeti izmir arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Tabii ki masöz ilanları sayfalarımıza bakarak izmir için size uygun profesyonel masözü seçebilirsiniz.

Internette bulunan birçok masöz ve masaj salonu ilanları arasında doğru seçim yapmak zordur, ancak aradığınız profesyonellik, kalite ve devamlı memnuniyet ise, ilk bakmanız gereken adreslerden biri sitemizdir. Seviyesi, kalitesi düşük, hizmet içeriği dar, müşterinin sadece parasını almaya odaklı yerlerden ve kişilerden uzak durmanızı öneririz.

Masaj bir hizmet işidir ve nerede ve nasıl yapıldığı çok önem taşır. Eğer izmir masaj arıyorsanız lütfen yazılarımızı okuyun, bilgilenin. Ayrıca masöz ilanları sayfamızda belirli ölçütleri sağlamayan veya müşterilerden şikayet alan masözleri bulundurmadığımızı bilmenizi isteriz. Bu yazımızda masaj konusunda genel kültürünüzü artırıcı bilgi ve tavsiyeler verelim.

masaj hizmeti izmir – rahatlatıcı masaj

Konu masaj yapmaya gelince elleriniz ile ne yaptığınızı öğrenmenin zamanı geldi. Gurur duyacaksınız ve sevdikleriniz de bundan fayda sağlayacak. Bir çok masaj ve teknik çeşitleri bulunmakta; fakat okumaya devam ettikçe sadece bir kaç tanesini öğrenmek bile çok yardımcı olacak.

Bir ayak masajı, yorgun ve ağrıyan bir ayaktan çok daha fazlası için kullanılabilir. İnternetten araştırabilirsiniz ve ayağın hangi bölümünün, vücudunuz boyunca olan sayısız semptomu rahatlatma deneyimi için masaj yapılabilecek ayak haritaları bulabilirsiniz.

masaj hizmeti izmir – yağ

Masaj yağı kullanırken, onu bir insanın sırtına koymadan önce, ilk olarak elinize koyun. Eğer yapı doğrudan partnerinizin üstüne koyarsanız; yağ şaşırtıcı bir şekilde soğuk olabilir ve kişi irkilebilir. Bu masajdan istediğiniz bir tepki değildir. Bunun yerine, yağı ilk olarak ellerinizin içine koyun ve ellerinizi birlikte ovuşturarak yağı ısıtın. Bu, yağı kullanmak için mükemmel sıcaklıkta yapacaktır. Tabii masaj hizmeti izmir sırasında benzer hizmet seviyesini talep edebilirsiniz.

Sinüs baskısını ve sıkışıklığını rahatlatmaya yardımcı çok faydalı bir masaj var. Bu masajı yapmak için parmaklarını burnunuzun üstüne yerleştirip aşağıda doğru bastırarak başlayın. Dışa doğru ovduğunuzdan emin olun. Daha sonra, parmaklarınızı gözlerinizin altına koyun, aşağıya doğru hareket ettirin ve dışa doğru ovun. Baş parmaklarınız ile elmacık kemiklerimize masaj yapın ve daha sonra baş parmaklarınızı şakaklarınıza koyun ve dairesel hareket ettirin.

masaj hizmeti izmir – keyfini çıkarın

Masajın tadını çıkardıktan sonra yavaşça kalkın. Masöz odayı terk eder etmez masadan hemen inme konusunda acele etmeyin. Vücudunuzun rahatlamış ve ılık halinden zevk almak için zaman ayırın. Gözlerinizi açın, çevrenizdekileri algılayın ve daha sonra masanın kenarına yavaşça oturun. Ayağa kalkmadan önce bir an dinlenin.

Fevkalade bir masaj yapmanın birkaç sırrı vardır ve yapmamanız gereken şeyleri içerirler. Saçlarını çekmemek için her zaman dikkatli olun. Vücut kılı da buna dahildir. Kemiklerinin üzerine baskı ile ilgili dikkatli olun. Nazik olmanız gereken zamanlar için nazik, sert olmanız gereken zamanlar için sert olmayı öğrenin.

masaj hizmeti izmir – masaj masası

Masaj yapacağınız insanın tamamen yerleşmiş olduğundan emin olun. İdeal olarak, bir masaj masası ya da en azından rahat bir minder kullanmalısınız. Eğer bu gereçlere sahip değilseniz; kişinin rahat bir kanepe ya da destekli bir yatağa uzanmasını sağlayın. Kafalarının uygun bir şekilde desteklendiğinden emin olun.

Masaj yapmanız ya da yaptırmanız bittiği zaman, vücudunuza kendisine gelmesi için en azından 10 dakika verin. Bu her gün yaptığınız bir şey olmadığı için; işiniz bittikten sonra doğrudan çıkmak istemeyeceksiniz. Kısa bir dinlenme süresiyle normal aktivitelere tekrar başlamadan önce düzenli kan akışını sağlamak önemlidir.

masaj hizmeti izmir – omurga ve kaslar

Konu omurga olunca, ona doğrudan masaj yapmayın. Kasların uzandığı yer olan omurganın üst ve alt kısımlarını ovun. Müşteri için acı verici olabileceğinden kemiği ovmak için bir sebep yok. Bunu yerine, gerçek faydanın sağlanabileceği kaslara ve dokulara odaklanın.

Eğer masaj hoşlandığınıza göre çok sert ya da çok yumuşaksa; yüksek ses ile söylediğinizden emin olun. Bu, ödeme yaptığınız bir hizmet, bu yüzden eğer masöz çok fazla ya da çok az basınç uyguluyorsa; bilmelerini sağlayın; böylece baskılarını buna göre ayarlayabilirler.

masaj hizmeti izmir – düşüncede rahatlık

Masaj yaptırmaya, yani masaj hizmeti almaya karar verdiğiniz zaman, düşüncelerinizi rahatlattığınızdan emin olun. Özellikle eğer ilk seferiniz ise; gerin hissetmek kolay olabilir. Bir çok profesyonel SPA, dinlendirici müziğe sahiptirler. Müziği duyuyorsanız; düşüncelerinizi tek tek notalara dikkat etmeye yönlendirin. Bu gergin anlarınızda yardımcı olabilir.

Köpeğinize masaj yaptığınız zaman, evinizde dikkat dağıtıcı ve gürültülü yerlerden uzak bir yer seçmek önemlidir. Bu, köpeğiniz için rahatlamayı daha kolay yapar. Masaj olan köpek için rahat bir alan sağladığınızdan emin masaj hizmeti izmirolun. Bu, bir yatak üzerinde, koltukta ya da yumuşak bir havlu üzerinde olabilir.

Eğer bütün gün bilgisayar başında oturuyorsanız; saat başı masajlar ile boyun ağrınızı rahatlatın. Sadece parmaklarınızı başınızın arkasında birbirine kenetleyin ve boynunuzun üzerinde ellerinizi kaydırın. Ellerinizin uçlarını kullanarak, boynunuzun iki kısmını gerilim gidene kadar ovun ve işinize geri dönebilirsiniz.

Eğer karşı cinsten biri tarafından masaj yapılmaktan rahat hissetmiyorsanız; aradığınız zaman randevuyu ayarlayanın bildiğinden emin olun. Çekingen olmayın; çünkü bu, birlikte rahat olmayacağınız birini vermeleriyle sonuçlanabilir ve bu masaj yaptırmanın bütün amacını bozar.

Çürük, kabarmış ya da başka türlü riskli cilt üzerine masaj yapmayın. Durumu daha kötü yapabilirsiniz, enfeksiyon yayılabilir ve hastanıza zarar verebilir. Bölgenin çevresinde çalışın ya da ten iyileşinceye kadar bekleyin. Hastanızın fayda sağlamasını istiyorsunuz, masajınız ile onlara zarar vermeyi değil.

Her hangi bir tedavinin gidişatına masaj eklemek iyi bir fikirdir. Masaj rahatlamak için ve sağlığın genel gelişimi için çok iyi bir terapidir. Astımlı çocukların düzenli masaj ile nefes alma şekillerinin düzenlendiği ve eğitildiği ispatlanmıştır. Ek olarak, masaj kan akışında kortizol seviyesini (stres hormonunu) azaltmaya yardımcı olabilir.

Aslında, şu anda bir masaj profesyoneli değilsiniz; fakat elleriniz ile ne yapabileceğiniz ile ilgili olarak kesinlikle daha çok şey biliyorsunuz. Bu ipuçlarını iyi şekilde kullanma zamanı geldi; öyleyse birisi üzerinde pratik yaparak başlayın. Hoşlarına gidecektir ve çok fazlasını çok hızlı öğrendiğiniz için mutlu olacaksınız.

Umarız masaj hizmeti izmir başlıklı ve masaj konusunda tavisyelerde bulunan bu yazımızı beğendiniz, tanıdıklarınızla paylaşırsanız seviniriz, saygılarımızla.

ProMasöz – masaj hizmeti izmir için doğru adrestesiniz!

Eposta Adresiniz Adınız