masaj bayan

Masaj yaptırmak için özel masaj bayan hizmeti almaya gittiğinizde genellikle çoğu durumda normal masaj olarak adlandırılacak bir hizmet alırsınız.

Günlük spa içine ilk adımını attığınız zaman, size bir soyunma odasını gösterecek ve elbiselerini çıkarmanızı, dolabınıza koymanızı, vücudunuzun etrafına havlu veya bornoz sarmanızı isteyeceklerdir. Tamamen çıplak bir masaj hizmeti almadığınız sürece, masaj masasında kısmen bir havlu ile kaplı olacaksınız.

masaj bayan – çıplak masaj yaptırmak

Bazı günlük spa ve masaj işletmelerinde masaj bayan, yani masöz de çıplak olarak hizmet verebilir. Eğer çıplak erotik masaj talepiniz varsa ve buna uygun yerdeyseniz, bu durum kesinlikle geçerli olur. Cinsel temas tamamen çıplak masajın parçası olmak zorunda değildir, olması masaj ötesi hizmet verilmesi anlamına gelir.

Eğer doğası erotik olan bir masaj bekliyorsanız, çoğu günlük spa işletmesi genel politika ve görgü gereği bu hizmeti sunamayacaklardır. Ancak bazı masaj işletmeleri sundukları masaj paketinin bir parçası olarak erotik masaj hizmeti reklamı yapabilirler. Bu hizmeti almanın diğer yollarından biri özel masöz bulmaktır.

Günlük spa işletmesi içinde sauna varsa, bu alan tamamen çıplak olabileceğiniz veya bir havlu üzerinde yarı çıplak yatabileceğiniz bir alandır, çünkü bu sizin için terlemenin iyi bir yoludur.

masaj bayan – kıyafetler ne olacak?

Masaj bayan hizmeti alırken bütün giysilerini çıkarmaktan rahatsız olan insanlar var. Bu anlaşılır bir durumdur. Bazı Avrupa ülkelerinde masaj hizmeti alırken tamamen çıplak olmanız beklenir.

masaj bayanÜlkemizde ve ABD gibi ülkelerde, durum tersidir, yani günlük spa veya masaj işletmesi sizin tamamen çıplak olmanızı beklemez veya istemez.

Nasıl rahat ettiğinizi sorarak tercihi size bırakabilirler.

Dolayısı ile masaj hizmetini alırken tamamen rahat şekilde olmanızı isterler.

masaj bayan – havlu sarmak

Tamamen çıplak olarak bedenin kalça karın bölgesine havlu sarmak en çok görülen yollardan biridir. Mahrem bölgeleriniz masaj boyunca kapalı kalabilir. Elbette tamamen soyunmak sizin için uygun değilse, bu tür bir masaj almamanız veya kıyafetiniz üzerinizde bölgesel bir masajı tercih etmeniz daha iyidir.

Öte yandan eğer çıplak masaj bayan hizmeti bekleyen kişilerden biriyseniz, masaja gitmeden önce konuşarak anlaşmanız iyi olur. Özellikle bir masözden hizmet almadan önce ne tür sınırlar olduğunu masaj başlamadan bilmek, daha sonra yaşanacak şaşkınlık ve kızgınlıkları ortadan kaldırır.

masaj bayan – çıplak kalın

Çıplak masaj hizmeti aldığınızda, vücudunuz yoğrulacağı için, masözün sizin kıyafetlerinizle uğraşmak zorunda kalmaması daha uygundur. Üzerinizde kıyafet olduğu için bununla uğraşmak durumunda kalmak, sizin ve masöz bayanın yoğunlaşmanı engeller ve masajın verimini azaltır.

İnce katman kıyafetin örneğin iç çamaşırı üzerinizde bulunması düşünülebilecek bir yoldur, ancak masözün kaslarınızı yumuşatan el hareketlerinin etkisi kıyafet etkisi ile azalabilecektir. Ayrıca öne ve arkaya hareketlerinizde kıyafetiniz, çarşaf veya havlu birbirine dolanabilir. Eğer rahatsız bir durum oluşuyorsa, en iyisi sadece havluyu kullanmak olabilir.

masaj bayan – keyfini çıkarın

Masöz, kanınızın vücutta daha iyi dolaşması ve vücudun eller ve ayaklar dâhil her noktasına uygun şekilde ulaşması için, vücudunuzda yumuşak bir ritimle rahatlatıcı hareketler yapar ve farklı teknikler kullanır.

Sizin istediğiniz en azından masaj sonunda rahatlamış, dinlenmiş olabilmektir. Buna uygun ortamı sağlamak, araçları kullanmak güzel bir deneyim için önemlidir.

Utangançlık duymanızı gerektiren bir durum yoktur. Sizin vücudunuz birçok diğer vücuttan biridir ve masaj bayan kaslarınız ve dokularınız üzerinde çalışırken vücudunuzu yargılamaz veya değerlendirmez. Dolayısı ile hiç dert etmeyin. Masöz bayanın size verdiği hizmetin keyfini doyasıya çıkarın.

ProMasöz – Masaj Bayan İçin Doğru Adres

Eposta Adresiniz Adınız