konya masöz

Konya masöz konusunda doğru adrestesiniz! Size masaj ve masöz konusunda yol gösteriyoruz. Eğer Konya’da masöz arıyorsanız konya ilan sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca konya masaj başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Özellikle profesyonel ve kaliteli konya masöz arıyorsanız yanlış adreslere gitmeyin. Sayısız ilan arasında kaybolmayın. :-)

Masöz bulmadan önce masaj teknikleri ve çeşitleri hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzdan emin olun. Hizmet arayan bir kişi olarak ödeyeceğiniz ücretin karşılığını almak istemeniz doğal. :-)

Özellikle masaj ve cinsellik ilişkisi her zaman merak edilen bir konu olmuştur. Masaj cinsellik içerir mi, cinsellik içeren masaj teknikleri nelerdir gibi sorularda cevapları size vermek isteriz.

Dilerseniz konya masöz başlıklı bu yazımızda tantrik seksin cinsel hayatınızı nasıl geliştirdiği üzerinde duralım.

konya masöz – tantrik ilişki

“Tantra vücutların doğal enerjilerini sarmalar ve onları kozmik, evrensel enerji ile birleştirir. Bu bir diğeriyle ve kozmosun kendisiyle bir bütün olmaktır.” – Swami Nostradamus Virato

Ahhh tantrik ilişki – sabırlı inanılmaz şekilde açık, cinsel çiftler için hayatlarının en güçlü birliktelik deneyimleri olabilir. Bir çifti genişletme, özgürleştirme, arındırma amacı güder, enerjilerinizi kanalize etmeyi ve bir bütün olmayı içerir – süreç sırasında en inanılmaz, ağzını açık bırakan, kasılmaları tetikleyen keyiflenmelerin, en ilkel dürtülerinizi keşfetmenin ve yeni bir seviyede birbirinize bağlanmanın tadını çıkartabileceksiniz.

İlginizi mi çekti? Sizi suçlayamam. Çünkü arkadaşlarımdan biri de eski karısıyla tantrik masaj uygulayan bir adamla beraberdi. :-) Altı ay boyunca görüştü ve o kadar içten bir şekilde bağlanmışken onu bırakması çok zordu. Derin, yoğun ve oldukça cömertti ve bir beraberlik maratonundan sonra bacaklarının titremesi için bir saat geçmesi gerekiyordu.

Şimdi tantrik  masajın, ilişki hayatınızı nasıl geliştireceğine bakalım. :-)

konya masöz – sizi bir araya getirir

Tantrik masajın kökeninde açıklık ve kalkanlarınızı indirmek, kısıtlamalarınızdan kurtulmak olduğu için, tantrik yöntem sevdiğiniz kişiyle yatak odanızın içinde ve dışında bir bağ kurmanızı sağlar.

Başta biraz garip gelse de (tecrübe etmeniz gereken ilk uygulamalardan biri sessizce oturup sadece birbirinizin gözlerine bakmak olacak), başlangıçtaki huzursuzluğu üstünüzden attığınızda kendinizi yepyeni bir ovada bulacaksınız.

konya masözTantra, ilişki esnasında duyguları yoğunlaştıracağı gibi, ilişkinizdeki stresten anlaşmazlıklardan ve sıkıntıdan kurtulmanıza yardım edecektir.

Eşinizle (veya dilediğiniz başka biri ile) birlikte bu yeni kimyayı keşfettiğinizde kendinizi daha sağlıklı bir iletişim kurarken bulacaksınız, ve etrafınızdaki şeylere bakışınız değişecek.

konya masöz – özgüven verir

Yavaş ve tutkulu bir tantrik masaj sırasında partnerinizle bütünleşince, kısıtlamalarınızı geride bırakıp kapalı kapılar ardında daha rahat hareket edebildiğinizi fark edeceksiniz. Bu yeni keşfettiğiniz özgürlük inanılmaz bir öz güven kaynağı olabilir.

Sadece beraberlik sırasında daha kırılgan yanlarınızı açığa çıkarttığınızı fark etmeyecek, bir kadının keyiften gözlerini saatlerce kaydırabildiğinizi bildiğinizden başınız dik dolaşacaksınız.

İlişkiniz genel olarak (çok) daha iyi olacak - Tantranın prensiplerini öğrenmek biraz vakit alır, ama bu prensipleri bir sefer kavradığınızda, daha önce beraberken nasıl keyif ve zevk alabilmiş olduğunuza şaşıracaksınız.

Tantrik masaj yapan hem erkek hem de kadınlar daha derin, uzun, birden fazla veya birleşik mutluluklar yaşar. Benzer şekilde bu masaj ritüelinde bulunan erkekler bedenlerinin verdiği fiziksel tepkileri daha iyi tanıyacaklarından, birlikteliği saatlerce sürdürebilecek hale gelir.

konya masöz – bulunduğunuz ana odaklanmayı sağlar

İşte kötü geçen toplantınızı ya da okulda sürekli başını derde sokan oğlunuzu unutun – tantrik ilişki sizi ‘şimdi’yi yaşamaya zorlar, şu ana odaklanmayı hiçbir dikkat dağınıklığı yaşamadan gerçekleştirir. Bu ilginç şaşırtmacayı hoş karşılayacaksınız.

Umarız tantrik masaja ve cinsellik bağlantısına dönük bu yazımız hoşunuza gitti. Sitemizdeki diğer yazılarımızı okumayı unutmayın! konya masöz arayışınızda başarılar dileriz!

ProMasöz – konya masöz konusunda doğru adres!

Eposta Adresiniz Adınız