konya masaj

Konya masaj arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Sizi yazılarımızla masaj ve masöz konusunda bilgilendiriyoruz. Konya masaj hizmeti için masöz arayabilirsiniz, sitemizin konya ilan sayfasında size uygun masözü bulacaksınız.

Masaj hizmetini masözden alabileceğiniz gibi, sevgiliniz vey eşinizden de alabilirsiniz.  Profesyonel ve kaliteli hizmet için doğru seçim yapın.

Dilerseniz bu yazımızda tantra masaj konusunda odaklanalım, çünkü masaj konusunda merak edilen konuların başında gelir ve masaj ve cinsellik ilişkisi açısından bilinmesi gerekenler vardır. Cinselliği yaşayabileceğiniz eşinizi örnek alalım, tabii hayal gücü size kalmış. :-)

konya masaj – günlük tantrik ritüeller

Bir sohbette ne zaman “tantra” kelimesi geçse aklımızda hep mumların ve tütsülerin yandığı, büyüleyici new-age müziklerinin çaldığı, derin nefesler ve garip kelimelerin geçtiği kutsal bir sevgiliye yapılan karmaşık ritüeller gelir. :-)

Bunların hepsi tantrik seks ile birleştirilebileceği gibi, neredeyse hiçbirisi gerekli değildir. Bir çiftin tantrik uygulamalarının en temel öğesi günlük ritüellerdir. Bunlar gündelik hayatımıza özveriyi geri getirdiği gibi ilişkinizin kutsallığını da geri getirir.

Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişki aranızdaki bir bağdan öte bir şeydir; tüm hayatınızın bir yansımasıdır. Sevdiğiniz kişi size ayna tutar, siz de aynısını onun için yaparsınız. Kalplerinizin derinliklerine bakıp sizin için neyin önemli olduğunu bulmanın ve tatmin edici, dolu dolu yaşanacak bir hayatın önemini kavramanın yanı sıra size bu mutluluğu sevdiğinizle paylaşıyor olmanın tutkusunu yaşatacak bu mesafeyi birbirinize tanıyın.

Birçok geleneksel kültürde, sevdiğiniz kişiyle biraz vakit geçirebilmek bugünkü kadar sıkıntı veren bir şey değildi. Günün oniki saatini bile beyninizi eriten işlerinizde harcasanız bile, günlük tantrik uygulamaları partnerinizle yakınlaşmak için kullanabilirsiniz… ve zamanla bu sizi gerçek kalbinize öyle yakınlaştırabilir ki aslında gerçekten de sevdiğiniz şeyi yapıyor olduğunuzu fark edersiniz!

konya masaj – Sabah: Uyanma ve Odaklanma

Gerinip gün için bir hedef belirleyin. Şafak sökmek, gün uyanmak üzere. Vücudu uyandırıp günün ilerleyen saatlerde birlikte ilerlemek için yaklaşıyor. Gün doğumunu izleyip günü karşılayın. Eğer birlikte uyanmazsanız da aranızda bir bağ kurmanız çok önemli.

konya masajBirbirinize günün ilerleyen vakitlerinde karşılaşmanız için notlar bırakın. Eğer yapabiliyorsanız gün boyunca yapacaklarınıza karar verirken birbirinizin gözlerine bakın. Eğer yapamıyorsanız webcam, telefon konuşmaları ya mesajlaşmaları kullanabilirsiniz. Güne yapacağınız şeyi belirleyerek başlayın, sonra dünyaya çıkın ve bunu gerçekleştirin!

konya masaj – Öğle Vakti

Öğlen günü hala yaşıyor olmanıza rağmen, eğer birlikte bir öğle yemeği için güne ara verebiliyorsanız bunu kaçırmayın. Bir email bile işe yarar. Eğer kendinizi bunu yapmak zorunda hissediyorsanız, sükuneti yakalayacağınız bir süre içerisinde o günün hedefine nasıl ulaşacağınızı ve akşam sevdiğinizi göreceğinizi düşünün. O gün için belirlediğiniz hedefte ne kadar ilerleme kaydedebildiğinize bakın. Eğer hala başlayamadıysanız, evdeki planlarınıza dolu dolu bir yapılacaklar listesi ekleyin. Ve bunu yapın!

konya masaj – Akşam

Akşam geldiğinde, artık ayrı geçirilmiş uzun bir günün ardından yeniden kavuşma vakti gelmiştir. Gün batımını seyredin ve günün solmasına izin verin.

Bu birlikte rahatlayabilmeniz için çok güzel bir vakit, televizyonunuz açmadan, emaillerinize bakmadan, akşam yemeğini yemeden önce ya da arkadaşlarınızla dışarı çıkmadan önce sevdiğinizle yeniden bağlanmak, birlikte nefes almak, gününüzün nasıl geçtiğini konuşmak, gözlerinin içine bakmak için vakit ayırın.

Günün tüm potansiyelini kullanıp o akşamın size verebileceği meyvelerden tam olarak nasıl faydalacağınız şeyler neler? Bunları yapın!

konya masaj – Gece

Geceye girip yatmak için hazırlanırken tekrar tamamen bir arayıp gelip sarılıp uyuyakalmanız için bir vakit gelmektedir. Paylaştığınız dualar var mı? Sevdiğinize onun sizin için neler ifade ettiğini, onu ne kadar sevdiğinizi, onun ne kadar güzel olduğunu söylüyor musunuz? Öpüşüp sarılıyor musunuz?

Ben günümün en güzel, en meydan okuyan ve en sıkıntılı anını anlatmayı severim mesela. Eşimle yeni bir gün gelip yeni hedeflerimiz belirlenene kadar tüm günün stresini atıp birlikte rahatlıyorum.

Umarız yazımız size yararlı olmuştur. Konya masaj arayışınızda başarılar dileriz. İstediğiniz masözü ilan sayfalarımızda bularak keyifli bir deneyim yaşamanızı dileriz!

ProMasöz – konya masaj için doğru adrestesiniz

Eposta Adresiniz Adınız