karşıyaka masöz

Eğer karşıyaka masöz arıyorsanız profesyonel masaj hizmeti veren izmir masöz ilanları sayfamıza hemen bakabilirsiniz veya bu yazımızı okuyarak masaj dünyasından bir kesit hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir gibi büyük ve güzel bir şehirde hak ettiğiniz kaliteli hizmeti almak için doğru masöz seçmek çok önemlidir. Nihayetinde masaj kişiye özel ve insanın yaptığı bir hizmettir. Dolayısı ile işin A’sı ve Z’si masaj yapan masözdür.

Dilerseniz bu yazımızda profesyonel bir masöz değil, ancak eşiniz ile yapabileceğiniz özel bir masaj türünden, tensel masajdan bahsedelim.

karşıyaka masöz – çiftlere özel masaj

Masaj tutulmuş kaslara, gerilime iyi gelirken bedeni ve zihni rahatlatmaktadır. Peki aynı zamanda masajın cinsel isteği artıracağını ve tahrik edeceğini de biliyor muydunuz?

Tensel masaj tam da bunun içindir. Bu masaj sırasında çiftler birbirlerinin streslerini okşayarak ve sürtünerek yok edebilir, ve eğer isterlerse cinsel olarak harika geçecek bir akşamın (veya günün) sahnesini hazırlayabilirler.

Dikkat ederseniz, cinsel beraberlik sözcüğünü kullanıyoruz, çünkü tensel masaj ön sevişmenin harika bir çeşididir ve çiftleri bir araya getirmek ve bağlanmalarını sağlamak için de harika bir yoldur. Cinsel beraberlik tam bir birleşme ile sonuçlansın veya sonuçlanmasın, tensel masaj çiftlerin birbirine ne kadar sevdiği ve önemsediğini göstermek için harika bir yoldur.

Bu masaj türünün neden bu kadar harika olduğunu yeteri kadar anlattık. Tabii bunu karşıyaka masöz olarak karşılığını bulamayabilirsiniz, çünkü klasik masaj ile cinselliğin keşisimi zaten yoktur. Keşiştiği alanda ne yapıldığı çok öenm taşır. Yasal ve yasal olmayan hizmetlerin sınırını iyi bilmelisiniz. Şimdi nasıl yapılacağına bir göz atalım, ne dersiniz?

karşıyaka masöz – hazırlık

Başlamadan önce biraz hazırlık yapmanız gerekir. En başta hijyen gelir. Bir duş alın (isterseniz partnerinizle birlikte) ve bir kenara biraz ıslak mendil ve peçete koyun. Tırnaklarınızın çok uzun olmadığına emin olun ve onları törpüleyin, eşinizi tırmalamak istemezsiniz.

Masaj yağına da yatırım yapın. Çeşitli masaj yağlarını değişen fiyat aralıklarında farklı sitelerde bulabilirsiniz. Bu yağlar arasında “Sakın Durma Masaj Yağı”, “doğal masaj yağı”,”titreşimli dokunuş masaj yağı” vardır. Eğer biraz daha macera seviyorsanız, gözünüzü kapatarak bir seçim de yapabilirsiniz.

Odanızın da hazır olduğuna emin olun. Odayı sizi rahat ettirecek bir ısı da tutun çünkü ikiniz de çıplak olacaksınız. Ortamı gevşetmek için ışıkları loşlaştırın, ve hatta ortama güzellik vermesi için birkaç mum yakın. Hafif bir müzik de ortama fayda edecektir, sesinin yüksek olmamasına dikkat edin. Partneriniz iç geçirip inlerken, müzik sadece arka planda olsun isteyeceksiniz.

karşıyaka masöz – başlangıç

Masaj yağını kullanırken çok aceleci olmayın. Yağı tamamen partnerinizin vücuduna dökmeyin. Çok miktarda yağı ellerinize alın, biraz ovuşturun ve ellerinizi partnerinizin üstüne koyun.

Özellikle başlangıçta dokunuşlarınız hafif olsun. Yoğurmak çoğu masajda çok iyi bir yöntem olsa da, bu tip bir masajda çok daha hassas olmak gerekir.

Amacınız baştan çıkarmak ve heyecanlandırmak olacağı için, doğal olarak dokunuşlarınız daha yumuşak olacaktır.

karşıyaka masöz – oyun

Unutmayın tek aracınız elleriniz değil, vücudunuzun tüm bölümlerini kullanabilirsiniz. Partnerinizin sırtını ellerinizle ovun daha sonra boylu boyunca öpün. Kulağına hafifçe üfleyin ve eğer uzun saçınız varsa ayaklarını, karşıyaka masözkarnını veya başka bir yerini hafifçe gıdıklayın.

Vücudun bölgeleriyle oynamaktan bahsediyoruz ancak partnerinizin bedenini de keşfedin. Kendinizi boyun, omuzlar, sırt gibi erojen bölgeler ile sınırlamayın.

Kulaklarını hafifçe ısırmayı, bileklerini öpmeyi, ensesinin arkasından hafifçe üflemeyi de deneyin.

Tabi, yukarda anlatılan baştan çıkarma bölgelerini hiçe saymayın, onlara boşuna erojen bölge denmemiş.

Daha önceden söylediğimiz göz kapamayı hatırlıyor musunuz? Şimdi bunu kullanmak için güzel bir zaman. Bir duyusundan mahrum kaldığında, yapacağınız masajın partneriniz üzerindeki etkisi katlanacaktır.

Oyun kısmının üzerinde biraz duracağız, çünkü tensel masajın en önemli noktası burası. Bu masajın en önemli noktası onu hafif ve eğlenceli kılmak, aynı zamanda deneylere ve keşiflere de açık olmak gerek.

Birbirinizi yeni ve değişik şekillerde gıdıklamayı deneyin, ve keyif içinde kahkaha atın, inleyin, iç geçirin, çığlık atın. Bunu yapınca birbirinizle daha çok iletişim kuracaksınız ve Allah’ın verdiği harika cinsellik hediyesini kutlayacaksınız.

Masaj tutulmuş kaslara, gerilime iyi gelirken bedeni ve zihni rahatlatmaktadır. Peki aynı zamanda masajın cinsel isteği artıracağını ve tahrik edeceğini de biliyor muydunuz?

Tensel masaj tam da bunun içindir. Bu masaj sırasında çiftler birbirlerinin streslerini okşayarak ve sürtünerek yok edebilir, ve eğer isterlerse cinsel olarak harika geçecek bir akşamın (veya günün) sahnesini hazırlayabilirler.

Umarız karşıyaka masöz başlıklı ve çiftler arasında tensel masaj hakkında olan bu yazımızı beğendiniz, eğer öyleyse Facebook’ta tanıdıklarınızla paylaşmaya ne dersiniz? :-)

Sevgi ve saygılarımızla.

ProMasöz – karşıyaka masöz için doğru yönlendirme adresine geldiniz!

Eposta Adresiniz Adınız