izmir masaj salonu

Eğer izmir masaj salonu arıyorsanız öncelikle masaj salonu konusunda diğer yazılarımızı okumanızı öneririz. Sitemizde masaj ve salonlar konusunda farklı yazılar göreceksiniz.

Bu yazımızda saygın bir masaj salonunun nasıl bulunacağı konusunda odaklanalım, şehir bağımsız bilgiler her şehir için (izmir dahil) uygulanabilir. :-)

izmir masaj salonu – saygın bir masaj salonu bulma

Nasıl masaj yapılacağını öğrenmekle mi ilgileniyorsunuz? Hangi malzemelere ve tekniklere ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Masaj bilgisinin neresinde olduğunuz önemli değil; bu makale, masaj yöntemlerinizi geliştirmek için bazı muhteşem tavsiyelere sahip. Nasıl harika bir masaj yapılacağı hakkında daha fazla öğrenmek için okumaya devam edin.

Uygun bir boyun ve omuz masajı gerilimi hafifletebilir. Bu, kaslar boyunca kayması görülen sert ovmalar kullanarak başarılabilir. Yavaşça, boynun ortasından başlayarak omuzlara doğru kasları çalıştırın. Sırtın üst kısmı çok fazla gerilim içerebilir, bu yüzden bu alana da masaj yapmak için çekinmeyin.

Masözünüze, masajdan önce ve sonra yapmanız gereken bir şey olup olmadığını sorun. Sonrasında su içmek genellikle önerilirken; masajdan alacağınız zevki geliştirebilen belirli yaşam tarzı değişiklikleri veya davranış değişiklikleri hakkında bilgi sorulur. Masöz, çok iyi bir masaj deneyimi için ne yapmanız gerektiğini en iyi şekilde bilir; öyleyse sadece sorun. İster izmir masaj salonu içinde,ister masözün kendine ait yerde :-)

izmir masaj salonu – ayak masajı

Kendinize ya da başka birine ayak masajı yaptırmayı deneyin. İlk olarak, tabanlar üzerinde yoğunlaşmak, bir insanı gerçekten rahatlatabilir. Ayakların tabanını ovmaya, geri ve ileri düz çizgi halinde gitmeye başlayın. Bu hareketleri, topuktan başlayarak ayak parmaklarının başlangıcına kadar yapın. Tabanlar uygun bir şekilde masajlandıktan sonra, parmaklara ve ayağın üstüne ve ortasına geçebilirsiniz.

Masaj terapistinize bahşiş vermeyi unutmayın. Bir çok terapist çoğunlukla bahşişler için çalışmakta ve masaj için ödediğiniz paranın sadece küçük bir yüzdesini almaktadır.

İyi bir bahşişi takdir edeceklerdir ve bir dahaki sefer döndüğünüzde hatırlanacaktır. Adil bir bahşiş, genellikle yüzde on beş ya da yirmidir.

izmir masaj salonu – vücut taşı

Bir vücut taşı yada bambu aleti kullanmayı deneyin; böylece basıncı daha etkili uygulayabilirsiniz. Bu cisimlerden birini elinizde tutmak size daha fazla güç verecektir; fakat cismi doğrudan gergin kas üzerine uygulayabilirsiniz. Biraz yağ ya da başka bir çeşit kayganlaştırıcı kullandığınızdan emin olun.

Masaj stres ve gerilme zamanları için iyidir ve her zaman acıyan yerleri durdurmak ile ilgili değildir. Eğer gevşeme modundaysanız ve haftanın stresinin kayıp gitmesini istiyorsanız, bir masaj yaptırmalısınız. Bu vücudunuzu dinlendirme moduna sokmak için ucuz bir yoldur.

izmir masaj salonuMasaj terapistinin resmi olarak kayıtlı olduğundan emin olun. Eğer masaj terapistiniz uygun bir şekilde kayıtlı ve sigortalı değilse; eğer çalışmaları sırasında yaralanmaya sebep olurlarsa; kaderinize terk edilme riskiniz var.

Kaba olmaktan endişelenmeyin. Kanıtı sorun böylece güvenilir ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Eğer bütün vücut masajı yaptırıyorsanız;  her zaman, duş almak ya da en azından masaja başlamadan önce ayaklarınızı yıkamak için sorun. Elleriniz ve ayaklarınız gibi alanlarda bir çok kir ve bakteri taşıyabilirsiniz.

Ve masaj terapistinin bu alanlara önce masaj yapmasını ve sonra ellerini daha fazla masaj için yüzünüze sürmesini istemezsiniz.

Masaj terapi fikriyle ilgili tamamen rahatsızsanız; SPA’ya bir arkadaşınız ile gidin. Bu, tanıdığınız biriyle olduğunuz ve yalnız olmadığınız için sizi çok daha rahat hissettirecektir. Bu kişiyle birlikte masaj odasına bile girebilirsiniz ya da ikili masaj için kayıt olabilirsiniz.

Başlangıçta söylendiği gibi masajlarınızın kalitesini geliştirmenin bir çok yolu var. Arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtmak için az önce okuduğunuz çeşitli ipuçlarını ve hileleri uygulayın. Sadece okuduğunuz tavsiyeleri kullanarak yeteneğinizin ne kadar geliştiğine memnuniyetle şaşıracaklar.

Umarız izmir masaj salonu başlıklı yazımız hoşunuza gitmiştir, lütfen sosyal medyada tanıdıklarınızla paylaşın.

İster masaj salonu, ister profesyonel masöz olsun, keyif aldığınız bir masaj deneyimi yaşamanızı dileriz.

ProMasöz – izmir masaj salonu konusunda yol gösterir

Eposta Adresiniz Adınız