evlere masaj

evlere masaj için doğru adrestesiniz. Evinizde keyifli bir masaj servisi istiyor olabilirsiniz. Kalkıp gitmek yerine evlere masaj hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz.

ProMasöz’de ilanlar sayfasında farklı masöz seçenekleri var. Dilerseniz inceleyin, eve hizmet veren bir masöz varsa konuşup anlaşmayı deneyin.

Aslında en önemlisi ne tür hizmet alacağınızı bilmektir. Hele evlere masaj beklentiniz varsa, masözü konuşarak tanımalısınız. Her masöz her hizmeti vermez. Örneğin en farklı masaj tekniklerinden biri tantra masajdır. Tantra masajı evlere masaj hizmetinde en özel servislerden biri olabilir. Bu yazıda bu konuda biraz konuşalım dilerseniz…

Tabii ki masajı sevgiliniz veya karınızla yapmanız da mümkündür. Kimden hizmet alacağınız sizin tercihinizdir. :-)

Seks ve yaratıcı enerji: Bilimadamları, zanaatkarlar ve sanatçılar için Tantra – Ne dersiniz? :-)

evlere masaj – tantra

Tantra bir zamanlar iyileştiriciler ve dini liderler tarafından bilim olarak kabul edilmişti. Kelime anlamsal bazda karmaşık ve katmanlara sahiptir. ‘Kozmik Prensipler Bilimi’ olarak ta geçen tantra hayatın dokuduğu bir kumaş gibi görülmüş, aydınlanmayı anlamak için bir yol olarak benimsenmiştir.

Tüm gününü işte çalışarak ve birbiriyle az da olsa bir iletişim kurabilmeye çalışan çoğumuz için ‘aydınlanma’ komik bir tabir olarak gözükebilir… Fakat aydınlatıcı tecrübelerin gücü bize yeni bir şey öğretir, daha önce karanlıkta olan birşeyi görmemizi, yeni bir yolda ilerlememizi, yeni yolculuklara çıkmamızı ve bize açılan yeni kapıları görmemizi sağlar.

evlere masaj – seçim zamanı

Azgın, huzursuz, gergin, aşırı hassas ve seks hayatınızla ilgili yılmış hissettiğiniz her zaman… Yeni bir seçim yapma sırası gelmiştir:

  • seks yapabilirsiniz
  • yeniden yaratılabilirsiniz
  • ikisini de yapabilirsiniz!

evlere masaj – Hangisi seçersiniz?

Genelde istediğimiz şeyin sadece seks olduğuna karar veririz, fakat bu hali hazırda yaklaşmazken ve biz partnerimizle nasıl ilişkiye gireceğimizi bilemezken vaktimizi sinirli olmaya, kavga etmeye, mastürbasyon yapmaya, vücut çalışmaya ya da kendimize zarar veren hareketler yapmaya kullanırız. Fark ettiniz mi diğer iki seçenekten birisini seçerek aradığınız şeyi bulma şansınızı nasıl da arttırabilirsiniz?

Yaratıcı enerjinizle her ne yaparsanız yapın bunu cinsel bir sona bağlayabilirsiniz ve bunu ilişkinize bağlayıp samimiyetinizi arttırmak için kullanabilirsiniz.

Bilim

Modern akademisyenlere göre geleneksel öğelerden nelerin bilimi oluşturduğunu düşünün- kimya, biyoloji ve fizik. Bunların üçü de günlük hayatınıza derinlemesine işlemiş durumda! Kimya size ön sevişmenin afrodizyaklarını ve hormonal dansını öğretebilir.

evlere masajBiyoloji sizi insan vücudunun üreme bölgelerinin derinliklerine götürebilir, cinsel dürtünün oluşumunu ve yaşam şeklinizi mükemmel bir seks için nasıl değiştirmeniz gerektiğini gösterebilir! Fizik ise size seks sırasında doğru pozisyona girmeyi ve giriş çıkışlarınızda doğru baskıyı uygulamayı öğretebilir.

Beceri

Hiç edepsiz eşyaları düşünemiyor musunuz? Yapabileceğiniz şeyleri düşünün! Hali hazırda olanların yanında-kendi seks oyuncaklarınız yapmak, erotik aksesuarlar, masaj yağları, kokulu mumlar, lezzetli akşam yemekleri ve tatlılar- bu yarattığınız şey emek harcayıp ter döktüğünüz ve karşılığında metabolizmanızı hızlandıran, testosteronunuzu arttıran ya da sizi sevdiğinizle daha yakınlaştıran her şey olabilir.

Eğer karınızın elinde sizin kolunuz uzunluğunda bir yapılacaklar listesi varsa bunları bir zanaat olarak görün! Tuvaleti tamir etmek ve tıkanmış bir oluğu açmak sadece sizi değil iddiasına varız ki onu da ateşleyebilir! Tamir işleri, marangozluk hatta evdeki ilginç ve garip işleri yapmak sizi inanılmaz bir zanaatkâr gibi hissettirebilir!

Sanat

Belki siz kendinizi zaten bir sanatçı olarak görüyorsunuz (ah siz yok musunuz siz!) ama eğer siz de bizim geri kalanımız gibiyseniz, sizin için sanatın yeri müze duvarları. Ama sanat bundan çok daha fazlası olabilir!

Sanat ilhamla gelir ve ilham verir, hayatınız hakkındaki bir gerçeği konuşur ve bunu bir başkasıyla paylaşır. Seks hayatınız için sanatın güzel kısmı sevdiğiniz kişiyle erotik birşeyi paylaşmaktır! Sanatın hangi türleri size ilham veriyor?

Eğer standart boyamalar, kalemler, pasteller sizde bir kıvılcım yaratmıyorsa sevdiğiniz kişiye romantik bir şiir yazın, ya da vücudunuzla yapabileceğiniz boyalarla ilgilenin. Yaratıcı olun ve aklınızdakini yapın! Yaratıcı gücünüzü birşeyi güzelleştirmek için kullanın, sonra gidip sevişin! :-)

evlere masaj hizmetinin güzelliklerinden yararlanın ve evde masaj hizmetinin keyfini çıkarın!

ProMasöz – evlere masaj için doğru adrestir!

Eposta Adresiniz Adınız