evimde masöz

evimde masöz diyorsanız ya rahatınızı seven bir insansınız veya fiziksel bir rahatsızlığınız nedeni ile dışarı çıkmayacak durumdasınız. :-) Her masöz eve gelmez, gelenler de güvenin oluşmasını tercih ederler, haksız sayılmazlar, değil mi? :-)

evimde masöz isterim diyorsanız, bulunduğunuz şehre göre ilan sayfalarımıza bakarak dışarı çıkan ve özellikle sizin yerinize gelirim diyen masözler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bütün türkiye masöz ilanları içinde mutlaka evde masaj yapan masözler bulunabilecektir, merak etmeyin. :-)

Bu yazımızda, diğer yazılarımızda bahsettiğimize paralel her tür masajda kullanılabilecek, ancak özellikle erotik masaj konusu çerçevesinde masaj yağı konusunda yazalım.

evimde masöz – masaj yağının önemi

Masaj sırasında yağ kullanmak çok önemli. Sadece ellerinizin onun vücudu üzerinde kolaylıkla kaymasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda kokusu, sıcaklığı ve hissi masajın baştan çıkarıcı doğasını katacaktır.

Doğru tür yağı seçmek önemlidir. Her ne kadar bebek yağı çok popüler olsa da, şehvetli ve erotik masaj uygulamak için en iyi yağ seçimi değildir. Bunun sebebi, vücut tarafından çok kolay emilmesidir. Sonuç olarak daha sık masaj yağı eklemek için durmak zorunda kalacaksınız.

Masaj yağınız pahalı olmak zorunda değil, sadece doğru masaj tipi olmalıdır. En iyi masaj yağı türü, bitkilerden elde edilenlerdir.Bunların yapıları hafifdir ve ellerinizin kolayca kaymasını sağlar.

evimde masöz – masaj yağı seçme önerileri

Sıradakiler öneriler, size masaj yağı seçerken, yardımcı  olacaktır:

evimde masözBadem yağı mükemmel masaj yağıdır. Her ne kadar fiyatı diğer yağlardan biraz daha yüksek olsa da, eşinize evde uygulayacağınız masaj için ödediğiniz her kuruşuna değer.

Gün çiçeği, üzüm çekirdeği, yalancı safran, fıstık, hindistan cevizi ve avokado yağları harika masaj yağı yapar. Bunlar marketlerde kolaylıkla bulunabilir.

Masaj yağınıza biraz duygusallık katmak için, birkaç damla papatya veya lavanta gibi aromaterapi yağları eklemeye deneyin.

Asla  petrol bazlı yağlar kullanmayınız (bebek yağı da dahil). Her ne kadar mineral yağlar sıklıkla bebekler için mükemmel olarak lanse edilse de, birçok profesyonel masör yağın hissinden hoşlanmaz. Bitki bazlı yağların mineral bazlı yağlardan, vücut için daha sağlıklı olduğu görülmüştür.

Bitki bazlı yağları masaj için kullanırken unutmayın ki raf ömrü uzun değildir. Bu demek oluyor ki, bozulup kötüleşebilir. Bu yüzden sadece bir veya iki masaj için yetecek miktarda alın ve yağı 30 gün içerisinde kullandığınıza emin olun.

evimde masöz – yağın uygulanması

Yağı nasıl uygulayacağınıza gelince, sizin için neyin kolay olduğuna bağlı. Bazıları yağı cam kaseye koyarken, diğerleri yağı plastik şişeyi tercih eder. Hangisinin sizin için uygun olduğuna emin olmak için, ikisini de denemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer emin değilseniz, ilk masaj sırasındaher ikisini de bulundurunuz ki, doğru olanı seçebilesiniz. Hangisini seçerseniz seçin, asla sprey şişesini kullanmayınız, çünkü pek de romantik bir yöntem değil.

Bitki özlü yağlardan kullandığınızda, masaj sırasında çok fazla miktarda kullanmanız gerekmez. Genellikle avucunuzda sadece bir çay kaşığı kadarı yeterlidir.

Masaj yağını doğrudan partnerinize fışkırtmadığınıza emin olun. Bu romantik değil ve  masaj yağını ellerinizle ovuşturmak için vakit ayırmazsanız,çok sıcak veya çok soğuk olmasını tehlikeye sokuyorsunuz.

En son fakat en önemsiz olmayan, asla masaj yağını partnerinizin genital bölgesine uygulamayınız. Göğüsler olabilir, fakat vajinanın içini veya etrafını masaj yağı ile ovuşturmaktan kaçının. Masajın erotik aşamaya geçişi sırasında, hatırlamanız gereken en önemli şey budur. Vajinasına dokunmadan veya parmaklarınızı dahil etmeden önce, ellerinizdeki yağı silmek isteyeceksiniz. Bu demek oluyor ki, doğru an için yakınınızda sıcak ve  ıslak bir havlu bulundurmanız gerek. Asla onu  havlu ile temizlemeyin, bu tüm havayı söndürebilir.

evimde masöz – genital bölgeye dikkat

Eğer masaj sırasında genital bölge için yağlama gereyi duyarsanız, kişisel kayganlaştırıcı veya tükrük kullanınız. Her açıdan hazırlıklı olduğunuza emin olmak için, Sylk veya Astroglide gibi kayganlaştırıcıları elinizin altında bulundurunuz. Onu sıcak tutuğunuza ve elinizin altında bulunduğuna emin olunuz.  Bunu yapmanın etkili yolu, nemli el havlusunu mikrodalga fırınında ısıtıp, kayganlaştırıcının etrafında sarmak. Böylece onu yakınınızdaki bir masada hazır bulundurabilirsiniz. Doğru an geldiğinde, nemli havluyu elinizdeki masaj yağını temizlemek için kullanıp, kayganlaştırıcı ile yer değiştirebilirsiniz.

Masaj yağını kullanmanın kilit noktası, onu sıcak tutmaktır. En iyi yöntem, masaj yağını cam kasede veya plastik şişede, mikro dalga fırınında, patnerinizi masaj için odaya davet etmeden hemen önce ısıtmaktır. Kaseyi veya şileyi sıcak tutmak için, etrafına mikrodalga fırınında veya kurutucuda ısıttığınız bir havlu ile sararak sağlayabilirsiniz.

Umarız hoşunuza giden bir yazı oldu. :-) evimde masöz arayışınızı sitemizde sonlandırabilmenizi dileriz. Sevgilerle, keyifli masajlar. :-)

ProMasöz – evimde masöz için doğru adrestir!

Eposta Adresiniz Adınız