evde masaj

Unutulmaz bir duygusal hassas evde masaj ancak planlama ile mümkündür. Hazırlıksız ve aceleci masajın keyfi azdır, hatta sıkıntı verebilir. Masaj yapmadan önce gerçekleştireceğiniz eylemler, masaj tekniğinin kendisi kadar önemlidir.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir gibi büyük şehirlerde dışarda masaj hizmeti alanlar olduğu gibi evde tercih edenler vardır.

evde size özel masaj – romantiktir

Uygun ruh halini ayarlamak hassas masajınızı zevkli ve tatmin edici kılmak kadar hayati önem taşır. Erotik masaj keyifli ve hassas duygusal bir deneyim içermelidir.

Sizin ve size masaj yapan kişinin - masöz veya masör – en iyi deneyimi yaşaması için, gerçek bir şehvetli masaj için gerekli sahneyi ayarlamak için aşağıdaki adımları uygulamak gerekir.

evde istanbul masaj – ruh halini ayarlama

Gizlilik – Olası kesintileri ve engelleri önlemek için önceden planlayın. Başkalarının olmayacağı ve giremeyeceği bir ortam ayarlayın, kapıları kilitleyin, telefonları kapatın, ve olası rahatsızlık etkenlerini ortadan kaldırın.

Yer – Geniş ve konforlu bir masaj alanı seçin. Yataklar kanepeler veya yerde yatmaktan çok daha rahatdırlar. Ayrıca odanın ne çok sıcak, ne de çok soğuk olmasına dikkat edin ki masaj yaptığınız insan rahatsız edici sıcak veya soğuk hissetmesin.

Ambiyans – Romantik ve duygusal ruh halini oluşturmak önemlidir. Işıkları mümkün olduğunca kısın, rahatlatıcı veya erotik bir müzik parçası çalın, romantik bir parlaklık ve hoş koku yayan bir veya iki mum yakın.

Özellikle masaj yapma sırasında kullanım için geliştirilen yeni masaj mumlarından birini kullanarak masaj yapmak bu amaç için mükemmeldir. Masaj mumu sadece romantik bir ortam sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda eriyerek masaj yapmaya yardımcı sıcak ve şehvetli ideal bir masaj yağı haline gelecektir.

Kişisel Hazırlık – Masaj öncesinde, masaj eşinizin banyo tuzları ve mum ışığı ile tam lüks bir banyo almasını öneriniz. Masaj eşiniz tazelenmiş, banyo ile tamamen rahatlamış, ve şehvetli masajınızın  keyfini çıkarmaya hazır olacaktır.

evde eşinize kendinize masaj yapma

Tabii ki masaj nedir sorusunun cevabını bilen bir insan olarak başlıyorsunuz. İlk olarak, kendinizi dinlendirmek ve eğlendirmek önemlidir. Bu daha çok terapik etki masajından çok bir erotik masaj olduğu için, masaj tekniğini kesin hatları ile bilme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Erotik bir evde masaj, masaj yapılan kişiyi rahatlatmak için yapılır ve tabii istenirse sonunda onun keyiflenme düzeyini yükseltmek mümkündür. Bunu sağlamak, yeni başlayanlar için bile, ipuçlarını takip etmek ile oldukça kolay sağlanır.

Masaj eşinizin tepkilerine duyarlı olarak yavaş yavaş başlamak isteyeceksiniz. Daha sonra buna göre masaj tekniğinizi uyarlayabilirsiniz. Harika bir masaj yapma pratik tecrübe gekretirmekle birlikte, kötü masaj yapmanın neredeyse imkansız olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Tek yapmanız gereken hareketlerinizi ritmik ve yumuşak tutmaya gayret etmeniz ve masaj eşinizin tepkilerini zamanında fark etmenizdir. Bu tepkilere göre ayarlama yapmanız gerekir.

Başlamak için sadece ellerinize biraz masaj yağı veya kremi sürün ve başlamadan önce ellerinizi ısıtın. Bu amaç için bir masaj mumu kullanıyor iseniz, masaj yağınız zaten vücut ısısının üzerinde olacak ve erime sonra kullanıma hazır olacaktır.

evinizde evimde masaj – nereden başlayayım?

Masaj yapmaya nereden başlamalısınız? Gerçekten bu tamamen size kalmış. Başlamak için doğru veya yanlış bir yol yoktur, masaj eşinizin kendi karnı üzerinde yatıyor olması pozisyonunda başlamanız daha doğaldır.

evde masajSiz omuzlardan başlayabilir, daha sonra boyuna, sonra üst sırt, kollar, alt sırt sonrası tekrar aşağı kalça, uyluk, baldır ve sonunda ayaklara doğru hareket edebilirsiniz.

Bu noktada masaj eşinizin arkasına doğru hareket etmesini isteyebilirsiniz. Ayaklardan başlayarak yavaş yavaş vücudun tüm arka kısmı üzerinde çalışabilirsiniz. Bazı kişiler ayak ve bacaklarda çalışmayı, sonra üst kısma geçmeyi, yavaşça karın ve pelvik bölgesine doğru hareket etmeyi önerirler.

Bazı vücut alanlarında daha uzun, ya da diğerlerinden daha sık,  çalışmak uygun ve arzu edilir bir durumdur. Sadece ekstra hassasiyet alanları üzerinde çok uzun kalmadığınıza emin olun. Bu alanlar üzerinde özel ve hassas teknikler kullanılır.

Bazı alanlara daha yumuşak masaj uygulanırken, bazı alanlar daha derim masaja olumlu tepki verirler. Sadece deneyerek başlayın ve devam edin. Her zaman yumuşak olmayı ve hareketlerinizi sürekli, kesinti olmadan, devam ettirmeyi unutmayın.

evde yapılan masaj çeşitleri – erotik teknik

Erotik masajın bütün kavramı, usta şekilde masaj eşinizi cinsel açıdan uyandıracak şekilde dokunulmayı içerir. Siz onun vücut keşfetmeye başladığınızda, sürekli bir hareket akışı yaratan şekilde yapmaya çalışınız, aynı zamanda masaj ilerledikçe samimiyet ve yakınlığı artırır şekilde uygulayınız.

Eğer ilk kez bir çifte evde masaj yapıyor iseniz, ya da yeni bir masaj eşini memnun etmeyi öğreniyor iseniz, bu iletişim kurmak için özellikle çok önemlidir. Siz her denediğiniz masaj hareketinin keyifli olup olmadığını sormak zorunda değilsiniz, ama örneğin belirli bir bölgeye daha yumuşak veya yavaş masaj uygulamayı tercih edip etmediğini sormaktan çekinmeyin.

evinizde masaj – nefesin önemi

Masaj eşinizin nefes nasıl masaj yaptığınızın mükemmel bir göstergesi olabilir. Onun nefes alıp verişi size kendi rahatlama durumu ile ilgili dinlenebileceğiniz önemli bilgi verebilir.

Masaj ilerledikçe, nefes alıp verme daha tahrik olmuş veya uyarılmış bir durum gösterebilir. Bu istenen durum olduğunda, size beklediğiniz, sözlü duymadığınız, ama emin olacağınız geribildirimi verebilir.

Duygusal bir evde masaj yapmak için kesinlikle tek bir doğru bir yol olmadığını hiçbir zaman unutmayın. Sadece eşinizin tepkisine duyarlı kalın ve buna göre hareketlerinizi şekillendirin, ayarlayın. Daha deneyimli hale geldikçe, bu sizin için sıradan ve rahat yapılabilir bir iş olacak.

Bu arada,  özel masajı vermenin tadını çıkarın. Koşullar uygunsa hemen sonrasında inanılmaz bir romantizm yaşayabilirsiniz, hazır olun!

ProMasöz – evde masaj için doğru adrestesiniz!

Eposta Adresiniz Adınız