evde masaj istanbul

evde masaj istanbul için doğru adrestesiniz. Sizi farklı masaj teknikleri hakkında bilgilendirmekten mutluyuz. Evde masaj doğal olarak özel masaj tiplerini içerir. Daha önce istanbul masaj istanbul metnini okuduğunuzu düşünüyoruz. Masaj hizmetini bir masözden alabileceğiniz gibi, sevgiliniz veya eşinizden de alabilirsiniz.

evde masaj istanbul – aşk masajları

“Masaj, Körler Alfabesindeki bir analiz çalışmasıdır” – Jack Meagher

Kadınlar gerçekten ne ister? İstedikleri şey çikolata dolu bir kutu değil, ay ışığında romantik dakikalar geçirmek de değil ve güvercin yumurtası kadar büyük bir pırlanta da değildir. Onların tüm istediği aslında çok daha basit bir şeydir. Bütün istedikleri spada geçirebilecekleri bir gündür. Gerçekten, istediğiniz kadına sorabilirsiniz. Kadınlar masaj, güzellik tedavileri ve rahatlama araçları ile şımartılmaya bayılırlar.

Dünyanın pek çok bölgesindeki spalarda uygulanan zevk verici masaj yöntemlerine şöyle bir göz attım. Basit, adım adım yönergeler yardımıyla bu masaj yöntemlerini sizde evde öğrenmeye çalışabilirsiniz. Yatak odanızı seksi bir spaya çevirin ve siz ellerinize henüz yağ sürme şansı bulamadan sevgiliniz sizin olacaktır.

evde masaj istanbul – kucak masajı

Hintli kadınlar asırlardır onlarla birlikte olan bu masaj yöntemini adeta adları gibi bilmektedirler: ne zaman bir insanın stresini almak istediklerinde (özellikle de boyun yukarısından), kafaya bir masaj uygularlar. Kadınlar stresi genellikle omuzlarının üst kısımlarında taşıdıkları için bu masaj yöntemi onlar için oldukça idealdir.

Evde masaj istanbul gibi bir tecrübeyi ikiniz için de harika bir hale getirebilmek adına, sevgilinizin başını kucağınıza yerleştirin. Bu şekilde dokunuşlarınıza vereceği her tepkiyi görebilirsiniz. İlk olarak işaret parmaklarınızı kullanarak kaşlarının arasına hafifçe bastırın. Daha sonra 300 den fazla hassas nokta bulunduğu için çok fazla cinsel istek uyandıran bir bölge olan göz çevrelerini ovuşturun.

Bu noktadan sonra, sevgilinizin başının üstüne doğru masaj yapmaya devam edin. Artık size yaptığınız masajın karşılığını verebilir.

evde masaj istanbul – haz dolu göğüs masajı

Thai masajı uzmanlarına göre masaj boyunca bütün ilgi sevgilinizin sadece boyun bölgesine yoğunlaştırılmamalıdır. Göğüslerine (başka bir deyişle, memeler) masaj yapmak bağışıklık sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayan kan akışını hızlandırır.

Öncelikle 14.50$ a satılan Sensuous Sweet Touch ahududu öpülebilir sıcak masaj yağı gibi yalanabilir bir masaj yağını tenine yavaşça serpiştirin ve daha sonra avuç içlerinizi yan yana ve dik bir şekilde tutarak dairesel hareketler ile göğüslerini okşamaya başlayın.

Sevgilinizin göğüs uçlarına başparmaklarınızla hassas bir şekilde dokunun (ya da dilinizle). Avuç içlerinizden parmak masajına geçerek omuzlarına doğru devam edin. Daha sonra onu çevirip aynı işlemleri diğer tarafa uyguladıktan sonra şimdi sıra sizdedir.

evde masaj istanbul – kemer altı masajı

Kalça bölgesindeki kasların gevşetilmesi kadınlar için oldukça iyileştirici bir etkiye sahiptir (özellikle de ön butlarının kalçayla birleştiği nokta). Bu kaslar uzun bir süre boyunca oturdukça esnekliklerini kaybederler. Bu nedenle eğer sevgiliniz ofiste oturmaya alışkınsa, hem tahrik edici hem de sağlıklı bu masaj yöntemini çok takdir edecektir.

Masaj yağını ellerinize sürün ve sevgilinizin kalça bölgesindeki kasları saat yönündeki dairesel hareketler ile yoğurmaya başlayın. Sevgilinizin kasları yumuşak bir hale gelir gelmez uyguladığınız kuvveti artırın ve ekstra-hassas kasık bölgesine doğru daireler çizmeye devam edin. Sevgiliniz bir süre boyunca zevk içinde inledikten sonra yer değiştirerek onun size masaj yapmasını isteyin.

evde masaj istanbul – bel bölgesi masajı

evde masaj istanbulKalça kasları (özellikle de sevgilinizin poposundaki kaslar) ve bel kemiği (sırtının alt kısmını destekleyen alt omurga) çok fazla stres ve tansiyona ev sahipliği yapabilir ancak genellikle ihmal edilirler – derin baskılarla baş edebilecek olsalar bile.

Sevgilinizi yüz üstü yatırın ve butlarının üzerine oturur gibi sevgilinizin üzerinde diz çökün.

Ve daha sonra bir kedi gibi, avuç içlerinizi kullanarak sevgilinizin omurgasının her iki tarafı ve poposunun her iki yanağı boyunca ona masaj yapan. Tatlı bir badem yağı kullanın ve avuç içlerinizin topuğu ile sırtının çevresi ve poposu boyunca küçük ve dairesel hareketler yapın.

Bu bölgedeki kasları ısıtabildiğiniz takdirde, yumruklarınızı, etli bölgeleri her yanağa en az 8 dakika sürecek şekilde nazikçe dövmek için kulanın.

evde masaj istanbul – tahrik edici havlu masajı

Asırlar boyunca, Rus spa müşterileri vücuttaki döngüyü desteklemek ve toksinleri gizlendikleri yerlerden çıkarıp vücut dışına atabilmek için tokatlanarak masaj yapılmayı tercih ettiler. Eğer masajınızı spada yaptırmış olsaydınız dallarla tokatlanacaktınız ancak sıcak, nemli bir havlu yardımıyla da aynı işlem evde gerçekleştirilebilir.

Bir el havlusunu ılık suya batırın, sıkarak suyunu çıkarın ve daha sonra 30 saniye boyunca mikrodalga fırının içerisinde tutun (dokunduğunuzda elinizi yakmayacak bir sıcaklıkta olmalıdır).

Sevgilinize arkası size dönük bir şekilde oturmasını söyleyin (ve çevrede hiçbir şekilde ayna olmadığından emin olun). Bu şekilde her seferinde vücudunun hangi bölgelerine vuracağınızı bilmeyecek ve bütün bu uygulamaların heyecanı iyice artacaktır. Havlunuzu kıvırın ve daha sonra her iki ucundan tutun.

Havlunun uçlarından bir tanesini serbest bırakın ve sevgilinizin bacaklarına ve kollarına acıtmayacak bir şekilde vurun. Daha sonra sırtının alt kısımlarına doğru inin ve tabii ki kalçasına vurmaya devam edin.

Masajınız bittikten sonra aynı işlemi onun size uygulamasını isteyin. Kahkahalara boğulmadan bitiremeyeceğinize iddiaya girerim.

evde masaj istanbul – hazır mısınız?

Şehvetli bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle, güzel bir evde masaj istanbul deneyimi yaşayın!

ProMasöz - evde masaj istanbul için doğru adrestesiniz!

Eposta Adresiniz Adınız