evde masaj ankara

evde masaj ankara için doğru siteye geldiniz! Masajın keyfini yaşamak isteyen, hele hele evde masaj isteyen bir insanın neye ihtiyacı olduğunu iyi biliyoruz. Sitemizdeki birçok yazıda masaj konusunda sizi bilgilendirdiğimizi biliyorsunuz.

Tabii ki evde masaj dediğimizde, masaj hizmeti almak için başka yere veya ortama gitmemeyi anlıyoruz.:-) Evinizde eşiniz, sevgiliniz veya partnerınızdan masaj için bir engel veya sorun olmaması gerekir, öte yandan eğer bir profesyonelden, yani bir uzman masözden bu hizmeti alacaksanız araştırmanız ve size uygun masözü ikna etmeniz gerekir, çünkü birçok masöz hiç tanımadıkları bir insanın evinde, hele büyük şehirlerde, örneğin evde masaj ankara talebi ile gelmez. Bu çekinceli yaklaşımı kendinizi diğer insan yerine koyarak anlayışla karşılamanız gerekir.

Tabii ki sitemizin ankara ilan sayfasına bakarak evde masaj ankara hizmeti alıp alamayacağınız masöz olduğuna bakabilirsiniz. İlanlarımızı düzenli olarak güncellediğimizi bilmenizi isteriz.

Dilerseniz bu yazımızda özellikle erotik masaj özelinde masaj yaptığınız kişiyi (örnekte dişi:-) ayartma ipuçları verelim.

evde masaj ankara – ayartma için ipuçları

evde masaj ankara için olabilecek senaryolardan birini düşünüyoruz. :-) Mesele şehvetli ve erotik masaj konusuna geldiğinde, asıl oyun alanın olduğu ön tarafa geçmeden önce, partnerinizin sırtını rahatlatmanız gereken stres kaynağı olarak görebilirsiniz.

Partnerinizin hazır olduğundan emin olduğunuzda, yüz üstü dönmesini sağlayın. Bu noktadan itibaren epeyce açıkta olacağı için, tekrar savunmasız hissedebilir. Özel alanlarını örtecek kumaş veya havlu kullandığınıza emin olun. Hem göğüsleri üzerine hemde pelvis bölgesine birar tane koymak isteyeceksiniz.

evde masaj ankara – zevkin esas oyun alanı

Partnerinize yeterince sıcak olup olmadığını veya örtmek için ek örtü isteyip istemediğini sorun( eğer isterse de bir tanesini elinizin altında bulundurun). Soğuk hissetmese bile bir tane isteyebilir. Bazı kadınlar bu tür durumlarda biraz utangaçtır ve onlara saygı duymak gerekir. Masaj uygulaması için herzaman o alanları açıp sonra tekrar örtebilirsiniz. Vücudunun tamamı çıplak olmadığı için, bazen bu ufak bir takılma gibi olabilir. Oyun için birşeyler sunuyor, tıpkı saklambaç gibi.

Diğer kadınlar ise tamamen çıplak olmak konusunda oldukça rahat olabilir.Hatta bu anın her dakikasından zevk alabilir. Her iki şekilde de, bunu partneriniz için en haz verici şekilde yapın. İhtiyaçlarını karşılamak için ne kadar fazla vakit ve çaba sarfederseniz, o kadar iyi.

Ön tarafına masaj yapmaya başlamadan önce, bu yeni pozisyonda rahatlaması için kısa bir süre  tanıyın. Şaraptan veya başka bir içecekten bir yudum daha isteyip istemediğini sorun. Yüzü yukarı bakacak şekilde uzanırken, masaja ellerinizi nazikçe göbeğine ve kalbinin bulunduğu alan koyarak başlayınız. Bu onu rahatlatıp, yatıştırmak ve sizin onu önemsediğinizi göstermek için harika bir yol.

Pozisyon değişikliği sebebi ile, partnerinize tekrar rahatlaması için yardımcı olmak isteyeceksiniz. Bunun en iyi yolu, stres ve gerginliğin bir diğer kaynağı olan, kafa derisi ve yüzüne masaj yapmak.

evde masaj ankara – yüz ve kafa derisi masajı

Kadınlar başlarının ve yüzlerinin etrafındaki ilgiden hoşlanırlar. Bu alanlara masaj yapmak, partneriniz için oldukça hoş bir deneyim olabilir. Aynı zamanda tatlı ve samami biçimde onunla bağlarınızı tekrar kurmanız için mükemmeldir.  Onun kulaklarına ve yüzüne bu kadar yakınken, ona seksi birşeyler fısıldayıp kulağına üflemenin harika fırsatıdır. Bunun devamında birkaç sevgi öpücüğünü de yüzüne kondurabilirsiniz.

Boynunun, yüzünün ve omuzlarının yanlarından hafif ve yumuşak dokunmak onun için oldukça uyarıcı olacaktır.  Aynı şekilde saçını ve başının üst kısmını okşamanız onu rahatlatacaktır.

evde masaj ankara – saçlar

Daha önce parmaklarınızı saçlarının arasından geçirmenizden bahsetmiştik. Tekrar aynı şekilde hafif baskı uygulayarakö nazikçe, kafa derisine dokunarak  parmaklarınızı saçlarından aşağı doğru kaydırın. Bunu yaparken parmaklarınızla yavaş dairesel hareketler de uygulayabilirsiniz.

Ona masaj yaparken verebileceğiniz en iyi hislerden birisidir. Kadınlar genelde bu teknik sırasında hafif inilti sesleri çıkartır. Başparmaklarınızı biraz daha baskı uygulamak için kullanın.

evde masaj ankaraPartnerinizin boynunun arka kısmında olan ve kafatası ile birleşen kaslar da masaj için oldukça uygundur. Bu bölge genelde fazlasıyla stres ve gerginlik birikme noktasıdır.Bu nedenle buraya masaj yapmak eşinizi rahatlatıp, gerginliğini azaltacaktır. Elleriniz yukarıya bakacak şekildeyken, parmaklarınızı aşağı doğru başının arkasına kadar ilerlemeye devam edin, ta ki kaslarının kafatası ile birleştiği yere kadar.

Sonra parmaklarınız kendinize doğru “gel buraya” dermişçesine geri çekerek bu kasları yukarı aşağı ovalayın. Bağlantı noktalarına ne kadar yakın masaj yaparsanız, o kadar iyi. Hatta yol boyunca duraksayıp, biraz daha baskı uyguladıktan sonra ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Kafa derisine masaj yaptıktan sonra, yüzüne ve şakaklarına yönelebilirsiniz. Yüzünün yan tarafında, tam da gözlerinin arasında ve elmacık kemiklerin hemen üstünde şakaklarını bulacaksınız.

Parmaklarınızla çok hafif baskı uygulayarak , yavaş daıresel hareketler yapın. Hareketleriniz kulaklarının önünden, alnının yanlarına ve elmacık kemiklerine kadar ilerlemeli.

Yaptığınız dairesel hareketleri, merkezden dışa doğru kücükten büyüyen daıreler halinde ve sonra ters yönde çeşitlendirin. Bu gerginlik alanın tamamına masaj yaptığınıza emin olmanız sağlar.

Şimdi parmaklarınız kapatıp aşağı doğru çevirin ve düz kısmı ile alnına doğru ilerleyin. Elleriniz birbirine dokunur vaziyetteyken, yavaşça yanlara doğru, şakaklara kadar hafifçe çekiniz.Sonra tekrar başa dönüp birkaç kez tekrar ediniz. Buradaki anahtar, doğru baskı miktarı dır, özellikle de bayanları yüzünde. Yüzünü fazladan germek istemezsiniz.

Alnından yanaklarına devam edin. Tekrar parmaklarınız kapalı şekilde, elinizin düz kısmı ile yumuşak ve yavaş dairesel hareketleri derisine ve kaslarına  uygulayın. Bunu birkaç kez tekrar edin. Başlamak için en iyi yön, yanaklarının tepesinden başlayıp, burnuna doğru içe dönük dairesel hareketler halindedir. Daha sonra ise yüzünün yanlarına dışa doğru, yanaklarının en alt tarafından başlayarak uygulayın.

Sevgilinizin yüz ve kafa derisine 5-10 dakika kadar ayırdığınıza emin olun. Bittiğinde karın bölgesinden başlayarak, eşinizin ön tarafındaki diğer alanlara yönelebilirsiniz.

Umarız yazımızı beğendiniz.:-)  Evde masaj ankara arayışınızda size başarılar dileriz, masöz ilanlarımıza bakmayı unutmayın! :-)

ProMasöz – evde masaj ankara için doğru adrestesiniz!

Eposta Adresiniz Adınız