bursa masaj

bursa masaj arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Masaj konularında size yol gösteriyoruz, lütfen sitemizdeki yazıları okuyun. Ayrıca masöz hizmeti almak istiyorsanız bursa ilan sayfasına bakabilirsiniz.

Büyük şehirlerde kaliteli masaj hizmeti veren kişi bulmak kolay değildir. Tabii masajı eşiniz veya sevgiliniz ile de yapabilirsiniz. Masaj salonuna gitmeyi tercih edebilirsiniz. Günümüzde seçenekler çok olmakla birlikte, kaliteli ve profesyonel bursa masaj hizmeti bulmak kolay olmadığı için, biz size yazılarımız, videolarımız ve ilan sayfalarımız ile hizmet ediyoruz.

Masaj, erotizm ve seks birbirlerine yakın ve iç içice geçmiş alanlardır, onun için özellikle merak konusudurlar. Dilerseniz bu yazıda erotizm boyutu ile bakalım ve yatakta beş duyunuzu nasıl kullanacağınız üzere sizi bilgilendirelim.

bursa masaj – yatakta 5 duyunuzu kullanma

“Blake’in dediğine göre 5 duyu tamamen gelişmediği ve açılmadığı sürece beden ruhun hapishanesidir. O, duyuları “ruhun pencereleri” olarak tanımladı. Seks, 5 duyu organıyla yoğun bir şekilde gelişirse mistik bir tecrübe olabilir.” – Jim Morrison

Duyularınızı elinizde varsayın, yine de bir yatak odasının ısıtmak için sonsuz yol vardır. Bir yemeğin tadını çıkartmak için duyularınıza güvenirsiniz, yeni ve şahane bir parfümü koklamak, kaşmir bi kazağın kaliteli yüzeyini hissetmek. Fakat muhtemelen bilmediğiniz şey şu ki bu algıları aldığınız zevki arttırmak için kullanabilirsiniz. Gerçek şu ki, ne kadar çok duyu öğesini işin içine sokarsanız, birliktelik o kadar inanılmaz olur.

Ne yazık ki çoğumuz duyuların gündelik şekillerde cinsellikle alakası olmayan durumlarda kullanalım diye var olduğunu anlatırız. İşte bu alışkanlık bu noktada sona eriyor. Görmenin, koklamanın, dokunmanın, tadın ve seslerin inanılmaz ödüllerini yakalayabilmek için bir harita çıkardım. Onları önce birliktelikte, ana sahnede ve tüyler ürperten tantrik bölümlerde şaşırtın.

bursa masaj – görme

Beyin bir resmi anlamak için üç saniyeye ihtiyaç duyar – yani tahrik eden bir kıvılcım göz açılıp kapanıncaya kadar oluşabilir. Erkekler görsel öğelere daha çok ihtiyaç duyar çünkü diğer duyuları sizinkiler kadar ayrıntılı değildir. Siz de aynı şekilde sol-beyin odaklısınız, şekillere daha çok odaklanırsınız. Bu numaralarla eşinizin (yani karşı cins partner) duyularını anında uyarın:

bursa masaj – duyuları uyarma

Karşınızdaki bayana bir şey yapmadan önce bunu kendinize yapın(onun parmağını emmek, kafa derisini okşamak vs.). Sadece kendinizi zevke odaklanmıyorsunuz aynı zamanda onda da beklenti uyandırıyorsunuz.

Onun bedenine özellikle de alt kısımlarına yoğun bir şekilde odaklanın. Sonra yüzüne bakıp ona bilmiş bir gülücük atın. Bu, sizin onun tüm bedeniyle dolup taştığınızı gösterip onun egosunu şişirmekle birlikte, ona bedenindeki güzel bulmadığı şeylerin stresini unutturacaktır.

Pozisyonunuz ne olursa olsun, gözlerinizi onunkilerle kilitleyin. Bakışlarınızı yakalamasını sağlayın. Bu onunla gerçekten ilgilendiğinizi ve onun sizi tatmin ettiği düşüncesini uyandırır.

bursa masaj – koku

Beyindeki koku yolları anıların kontrol edildiği bölgeden geçer. Bu yüzden görsel öğeler gördükten 3 ay sonra %50 doğrulukla aklımızda kalırken, kokladığımız bir koku, kokladıktan bir yıl sonra hafızamızda %65 doğruluk payı bursa masajile kalır. Bunu duyunuzu birbirinize yeni yerlerde yeni kokular sunarak canlı tutun.

Ateşli bir anınızla alakalı bir koku seçin- ormanda geçirdiğiniz romantik bir gecenin anısına çam kokulu bir mum yakın ya da tropik yerlerde geçirdiğiniz bir tatilin anısına bir yasemin kokusu kullanın. Mumlardan bahsetmişken, kaliteli mumlar aldığınızdan emin olun. Ekstra bir tavsiye: soya bazlı mumlar balmumundan yapılanlara kıyasla daha saf bir hoş koku yayar.

Önünüzdeki 30 gün boyunca partnerinizle her birliktelikte aynı kokuyu kullanın, onun da aynısını yapmasını sağlayın. Ay bittiğinde ikiniz de o kokuyu tutku ve ihtirasla bağdaştırmış olacaksınız.

Pennysylvania Üniversitesinin bir araştırmasına göre ne kadar çok nefes çekerseniz o kadar iyi koklarsınız.

Kendinizi etrafınızdaki kokuları hızlı nefeslerle içinize çekmeye alıştırın- onun teninin lezzeti, saçlarındaki güzel koku- ve bunu derin ve yavaş nefeslerle takip edin. Bu, kokuların zihninizde daha iyi yer etmesini sağlayacaktır.

bursa masaj – dokunma

Çalışmalar gösteriyor ki masajlar -erotik olsun olmasın- stresi düşürüyor ve vücuda güzel titreşimler yayıyor, yakınlık hissini arttırıp duygusal bağı güçlendiriyor.

Birliktelik sırasında onu kasıklarınıza oturtun. Bacaklarınız dolanmış ve kollarınız birbirinize sarılmış bir şekilde temas sağlarsınız.

Dokunma duyunuzu keskinleştirmek için gözlerinizi kapatın ve normalde kullanmadığınız eliniz ile yazmaya veya bir portakalın pütürlü yüzeyini hissetmeye çalışın. Yeni yeteneklerinizi yatağa taşıyın ve ona elinizin onun vücudunu nasıl tanıdığını ve kendi yolunu bulduğunu uzun uzun gösterin.

Çalışmaların gösterdiğine göre dokunuşlarınız ne kadar hassas ve hafif olursa o kadar iyi. Onu elbiseleri üstündeyken okşayın. Parmaklarınızın ve avuç içinizin birlikte hareketi onun kıyafetlerinin yumuşaklığı ile birleşince ona yaşatacağınız keyif artacaktır.

bursa masaj – tat alma

İnsan dilinde 10,000 civarında tat almaya yarayan tomurcuk vardır ve bunlar beynin zevk merkezine simüle ettikleri sinyalleri gönderirler. İkisi de sinir sistemindeki rahatlamayı kontrol ettiklerinden, tat alma ve birliktelik birlikte ilerler.

Yeni lezzetler deneyerek dilinizdeki tat alma tomurcuklarını sürekli uyanık tutun. Kimsenin denemediği bir sürü büyüleyici egzotik meyve var- yıldız meyvesi, nar, cennet meyvesi. Sadece daha etli olmalarından ve birliktelikliği andırmalarından öte, dudaklarınızı kıpkırmızı yapıp boyayacaklardır.

Birbirinizin dudaklarını ve kulaklarını emin. Vücudunuzdaki bölgeler arasındaki tat farkını keşfedin: kolun iç tarafının tuzluluğunu ve sırtın tatlılığını.

Wisconsin Üniversitesinin bir araştırmasına göre bir şeyin tadını sadece dildeki tat alma tomurcuklarıyla almıyoruz. Beklentinin de çok önemi var. En sevdiğiniz dondurmayı yediğinizi düşünün ve onun tadı her zamankinden daha güzel gelecek.

bursa masaj – ses

Birliktelik ile işitsellik bir araya geldiğinde, çok az şey, çok fazla şey demektir. Beynimiz sesleri analiz etmeyi sever, bu da yatakta dikkat dağıtıcı bir öğe olabilir.

Kadınlar kendi isimlerini duymaktan etkilenirler. Birliktelik sırasında ses yüksekliğini ve tonunu değiştirerek onun ismini söyleyin.

Onun sol kulağına fısıldayın. Sam Houston Eyalet Üniversitesinin bir çalışmasına göre kadınlar ‘öpüşmek’ ve ‘tutku’ gibi kelimeleri sol kulakla %70 oranında hatırlarlarken sağ kulakla %58 oranında hatırlarlar. Neden? Bunun nedeni sol kulağın beynin duygusal kısmı tarafından kontrol edilmesi.

Bas tonları düzenli ilerleyen bir şarkı çalın, bu basların kalp atışlarıyla uyumu oldukça etkileyici olabilir. İkinizin de sevdiği şarkılar seçin ki dikkatiniz dağılmasın. Sesi de fazla yüksek ya da fazla kısık olmayacak bir seviyede tutun. Birliktelik ve sevgi ile dolu mutlu bir hafta geçirin!

bursa masaj arayışınızda bilgi vermek ve yol göstermekten mutluyuz!

ProMasöz – bursa masaj konusunda bilgi veren site!

Eposta Adresiniz Adınız