bayan masöz istanbul

bayan masöz istanbul

Eğer bayan masöz istanbul arayışında iseniz doğru adrese geldiniz! ProMasöz istanbul ilan sayfalarında aradığınız profesyonel bayan masöz sizi bekliyor.

Uzman masöz ile görüşmeden önce bilmeniz gereken konular vardır. Bunlardan biri rol yapmadır (role play). Herkes bilmez, ama yapanlar keyfini çıkarır. :-)

bayan masöz istanbul – rol yapma

Role Play, cinsel repertuarınızda kullanabileceğiniz mükemmel bir araçtır. Role Play size bir başkası olma imkanını verirken, sınırlarınızı kaldırmanıza yardımcı olarak yatak odanızda farklı bir eğlence yaşama imkanı sunar. Sevilen Role Play fikirlerinden biri de masaj salonu fikridir ki siz müşteri partneriniz de istanbul masöz olur.

Masaj salonları bağımsız çalışan masözlerden daha farklı deneyim sunar, bazen daha iyi, genellikle daha olumsuz. Bu fantezinin, düşünmeniz gereken dışa vurumu karanlık bir merdiven boşluğunda, arka sokakların birinde ücretsiz “özel dokunuşlar” vadeden, gizemli bir masaj salonu olabilir.

Klişeleşmiş bir masaj salonu genellikle bir ücret karşılığı çalışan bayanlar için paravan şirkettir. Ancak İstanbul gibi büyük bir şehirde şehir yaşamının lükslerini yaşamayı deneyen saf biri olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz? Birçok iş veya uğraşı ile geçen uzun bir günün ardından sadece bir masaj yaptırarak rahatlamak istediniz.

Elbette bilindik masaj salonları oldukça basittir ancak daha önce orada hiç masaj yaptırmadığınız için bilemezsiniz, ayrıca birçoğunu kalitesi düşüktür ve para tuzağı olabilir.  Başka bir şey düşünmeden saf ve temiz düşüncelerle içeri girersiniz.

bayan masöz istanbulMasaj salonunun girişi karanlık ve gizemli ise bunu çok da umursamazsınız aslında. Kendi kendinize “Büyük şehir pahalı. Alabileceğim şeyi aldım.” diye düşünürsünüz.

Her ne kadar normal gibi görünse de loş ortamlardan ve masaj bölümlerini birbirinden ayıran basit perdeleri görünce şaşırabilirsiniz. Bütün bunlara rağmen, diğer bütün müşterilerin memnun kaldığı, oldukça hoş bir mekan gibi görünebilir.

bayan masöz istanbul – masaj salon ambiyans

Perde ile kapatılmış bir odaya girersiniz ve masaya uzanırsınız. Masöz odaya geldiğinde ise harika dış görünümüne hayran kalabilirsiniz. Bu masörler ülkedeki güzellik kraliçesi yarışmasını kazanacak kadar güzeldirler. Masaja başladığından elleriyle ne kadar iyi işler çıkardıklarını görünce daha da şaşırırsınız.

Tüm vücudunuz, bacaklarınız, bacaklarınız, sırtınız ve boynunuz üzerinde çalışırlar. Bu sizi o kadar iyi hissettirir ki onun yetenekli ellerinde kendinizi kaybedersiniz. (unutmayın ki profesyonel bir masöz nasıl hissettirir bilmiyorsunuz).

Ardından, dikkatlerini kalçalarınıza çevirirler. “Vay canına! Bunu daha önce hiç denememiştim,” diye geçirirsiniz içinizden. “Fakat kendimi gerçekten çok iyi hissetmemi sağladı. Sanırım bunu her zaman yapıyorlar. Büyük şehirlerde böyle yapılıyor olsa gerek” diye düşünürsünüz. Masaja devam ettikçe daha mahrem bölgelerinize odaklanırlar, çünkü farkında olmadan sizi ereksiyon haline geçirmiştir. :-) Tabii hepsi bunu yapmayacaktır.

bayan masöz istanbul – erotik masaj

Yavaşça sürtünme tarzı bir masaj yapmaya başlar ve kendinize geldiğinize “Bir saniye! Bu normal mi?” diye sorarsınız. “Elbette. Herkes yaptırıyor ve fiyata dahil” diye size cevap verir. Yaptığınızdan emin değilsinizdir ancak tahrik edilmiş bir şekilde kendinizi harika hissedersiniz. Tereddütle “İyi o zaman, fakat işini profesyonelce yap” dersiniz. “Elbette, sizi mutlu etmek için buradayız” diye cevap verir.

Ereksiyon haliniz gittikçe artar ve elbette seksüel enerjinizin dürtülerinden dolayı buna engel olamazsınız. Bayan masöz istanbul bazı mahrem bölgelerinize başladığında tamamen şaşırmış bir şekilde bunun kültürel tarzda bir şey olduğunu düşünürsünüz. Endişeye gerek yok şehirde bir çok kişi yaşıyor. Eğlenin!

Düşünceler aklınızda dönüp duruyor. Sizi emmeye ve yalamaya başladığında olayı kabullenirsiniz. Aslında ona yardımsever bir el uzatıyorsunuzdur. Aniden, birkaç dakik sonra, her şey durur!

Başınızı kaldırdığınızda masözünüz üniformasını çıkarmıştır. Gözlerinize bakar, masanın üstüne çıkar ve olan olur. Mutlu sona gidiş…Her ne kadar saf biri olsanız da, sonrasında neler yapabileceğinizden eminiz. :-)

Bu Role Play için ışıklı lambalar (kırmızı tavsiye edilir) kullanın ve masaj masasının etrafına perdeleri tutacak şekilde ipler yerleştirin. Kaliteli bir masaj yağı alın ve gerisini akışına bırakın.

Dürüst olmak gerekirse başka bir gün rolleri değiştirmeyi mutlaka düşünün. :-) Ve masaj salonu yerine bağımsız çalışan profesyonel bayan masöz istanbul tercihiniz olsun!

ProMasöz – bayan masöz istanbul için doğru adres

Eposta Adresiniz Adınız