antalya masaj

antalya masaj için doğru adrese geldiniz. Sitemizdeki diğer yazıları okuyarak bilginizi artırabilirsiniz. Ayrıca antalya ilan kısmında masöz ilanları görebilirsiniz.

Bu yazıda romantik masaj teknikleri üzerinde duracağız. Masaj, romantizm, erotizm birbirine çok yakın alanlardır, göreceksiniz. :-) Tabii ki masajı masöz aracılığı ile ile veya eşiniz ile veya sevgiliniz ile yapabilirsiniz. İster istanbul olsun, ister antalya masaj olsun, her zaman en önemli olan doğru bilgilenmek ve doğru seçim yapabilmektir, bu anlamı ile size destek oluyoruz.

antalya masaj – romantik masaj teknikleri

Bir ilişki yaşayan partnerlerin ikisi için de romantik bir masaj çok faydalıdır.

Romantik masajlar çoğumuzun yapmayı oldukça sevdiği bir şeydir, fakat hangimiz bunu gerçekten doğru yapmayı biliyor? Elbette, oldukça kolay görünüyor. Bazıları der ki “Masaj, masajdır.” Ama romantik bir masaj, sizin yapabildiğiniz ortalama bir masajdan çok daha fazlasıdır. Romantik bir masaj partnerinizin günlük stresinden kurtulması ve sizin ona verdiğiniz rahatlamayla mutlu olmanız için muhteşem bir yoldur. Sizi yakınlaştırdığı gibi, partnerinizle olan ilişkinize yeni tatlar katmak konusunda oldukça iyidir.

Bir insanın dokunuşu onu nasıl kullandığınıza göre birçok anlama gelebilir. Romantik masaj hissettiğiniz sevgi ve aşkın elleriniz aracılığıyla vurgulanmasıdır, bunu bu kadar güzel ve eşsiz yapan şey de budur. Çoğu çift yatarken, partnerinin yanından geçerken ya da işe giderken basitçe partnerine onu sevdiğini söyler. Halbuki romantik bir masaj sizin tüm hislerinizi sizin ağzınızı açmanıza gerek bile kalmadan partnerinize iletebilir ve hem sizin hem de onun için daha uzun bir etki bırakır.

Önünüzdeki süe boyunca mumlarınızın ve diğer kullanacağınız eşyaların hazır olduğundan emin olun.

antalya masaj – Ortamı hazırlayın

Romantik masaj dünyasına adım atmadan önce, bir plan yapmalısınız. Bu yüzden buna romantik masaj deniyor. Romantik olması lazım! Bu ortamı evinizde kolayca hazırlayabilirsiniz, oldukça ikna edicidir ve zamanınızdan başka bir şey harcamanıza pek gerek kalmaz.

Hafif bir aydınlatma olmazsa olmazlardandır. Mumların dans eden hafif ışıkları, romantik bir ortam hazırlamak için mükemmeldir, masaj yapacağınız yeri hazırlarken ilk adımınız bu olmalı. Hafif kokulu mumlara ihtiyacınız var sadece, eğer isterseniz gerçek masaj mumları da alabilirsiniz. Bu güzel bir jest olur, çünkü onlar eridikçe sıcak ve hoşnutluk bırakan masaj yağlarına dönüşeceklerdir.

antalya masaj – müziğin ve yerin önemi

Hafif bir müzik de muhteşem bir fikirdir, ama seçtiğiniz müziğin oluşturmaya çalıştığınız ortam ile uyumlu olduğuna emin olun ve sesini kısık tutun. Masaj tamamen kibar ve yavaş olmakla alakalı, yani müzik seçiminiz buna uygun olmalı.

antalya masajAyrıca ev içerisinde en iyi komforu sağlayacak yeri seçmeniz çok önemli. Yatak odaları idealdir, yataklar yumuşaktır, ikinizin de rahatlıkla sığacağı kadar alan yaratır. Fakat eğer bu masajı bir rutin haline getirecekseniz arada bu aktiviteyi başka yerlere taşımak hiç te kötü bir fikir olmaz. Şu iki elementi asla unutmayın. Rahatlık ve yaratıcılık.

Bir uzman olmayabilirsiniz, endişelenmeyin. Tüm derdiniz partnerinizi memnun etmek ve hislerinizi nazik dokunuşlarınızla ona aktarmak olsun. Bir masaj yağı ya da losyonu kullandığınızdan emin olun. Bu ellerinizin partneriniz üzerinde kaymasına ve onun rahatlamasına yardımcı olur.

antalya masaj – Masaj

Başlamadan önce, yağ kullanıyorsanız kolay ulaşabileceğiniz yerde birkaç havlu bulundurduğunuzdan emin olun. Bu oluşabilecek karmaşayı engeller ve gerektiğinizde ellerinizi silebilirsiniz. Ayrıca başlamadan önce eski bir çarşaf serin, böylece kıymetli bir nevresim takımını mahvetmemiş olursunuz.

Partnerinizin her bakımdan rahat olmasını istiyorsunuz. Başlamadan önce onları üşütmemeye, sıcaklaşmamaya, bir şeyler yemiş olmalarına, su ihtiyaçlarına ve banyoyu kullanma ihtiyaçlarına dikkat edin. Eğer tüy ya da ipek benzeri herhangi bir eşya kullanacaksanız onların kolay ulaşabileceğiniz bir yerde olmalarına özen gösterin. Masajın ortasında onları almak için masajı bölmek istemezsiniz.

Partnerinizin kafasına yapacağınız masaj genellikle güzel bir başlangıç olacaktır. Çoğu zamanlar insanlar kafaya masaj yapmayı hiç düşünmezler bile, ama bu onları rahatlatmak ve havaya sokmak için harika bir yoldur. Başın tepesine parmaklarınızı koyun ve sanki saçınızı yıkıyor gibi nazik daireler çizin. Parmaklarınızı kafanın arkasına ve yanlarına indirip devam edin, parmaklarınız hissedilebilecek ama kibar bir baskı uygulasın.

Alın bölgesine ilerleyin, başparmaklarınızı kullanarak alnın ortasından kenarlara doğru okşayın. Ardından yavaşça kafasını sağa ve sola çevirin ve biraz öyle kalmasını sağlayın.

Şimdi partnerinizi yüzüstü yatırın. Kendinizi partnerinizin hem bacak arkalarına hem de ense ve omuz bölgesine rahatça ulaşabilecek şekilde konumlayın. Omuzlara masaj yaparak başlayın, hafif itme ve ovalama hareketleri yapın. Bazı kişiler daha çok bastırılmasını severler, sormaktan çekinmeyin. Enseye doğru ilerleyin ve parmak uçlarınızın yumuşak içleriyle daireler çizin.

Masaj, körler alfabesindeki anatomi dersidir” – Jack Meagher

Partnerinizin sırtına doğru ilerleyin, parmaklarınızı omurgadan sırtın yanlarına doğru akıcı şekilde hareket ettirin. Eğer kasılmış bir kas hissederseniz sıkılık dağılana kadar nazikçe ovalayın. Kollara da aynı şekilde masaj yapın, fakat parmakları ve avuç içlerini sakın unutmayın. Parmaklarınızı partnerinizin parmakları üstünde yavaşça gezdirin.

antalya masaj – vücudun her bölgesini kaplar

Unutmayın, bu vücudun her yerini kapsayan romantik bir masaj, popo bölgesini sakın unutmadığınızdan emin olun. O bölgede oldukça fazla kas var ve çoğu kişi muhtemelen o bölgeye yapılan bir masaj tecrübe etmemiştir, bu da tecrübeyi çok daha özel yapar. İki tarafa da eşzamanlı masaj yaptığınızdan emin olun.

Bacaklara devam edin, kalçalardan başlayın ve ayak parmaklarına kadar devam edin. Bir ayağı elinize alın, ayağın tabanını yukarı doğru çizilen dairelerle ovalayın, aynısını diğer ayak için de yapın.

Partnerinizin sırtüstüne dönmesine yardımcı olun ve masajınıza vücudun ön kısımlarında devam edin. Bu masajın daha yoğunlaşıp duygusallaştığı kısım, bu yüzden bu kısmı sona saklamak daha iyidir. Vücudun arka kısımları için yaptıklarınızın aynısını yapmaya devam edin, ama yeni şeyler denemekten çekinmeyin. Partnerinize uyguladığınız baskının nasıl olduğunu, kendini rahat hissedip hissetmediğini sorun.

Masaj tamamen bittiğinde birbirinizi çok daha yakın ve bağlanmış hissedeceksiniz ve umuyoruz ki bu ikiniz için de bir çeşit ön sevişme olmuştur. Başka bir kişiye hissettiğiniz aşk ve sevgiyi ona aktarmak için masaj, en duygusal ve erotik yoldur.

Umarız antalya masaj konusunda aradığınızı bulursunuz. Dilerseniz sitemizdeki antalya masaj salonu yazımızı okuyabilirsiniz.

ProMasöz – antalya masaj için doğru adrestir

Eposta Adresiniz Adınız