ankara masaj

ankara masaj için doğru yerdesiniz. Dilerseniz birçok makaleyi okuyarak masaj konusunda bilgilenebilir veya ilan sayfalarında size uygun masözü seçebilirsiniz. Ankara gibi büyük şehirlerde doğru bilgilenmek, doğru seçim yapmanız için gereklidir. ankara masaj hizmeti sayıca çoktur, ancak size uygun olanı en kısa sürede bulabilir misiniz?

Bu yazımızda özellikle erotik masajda kokunun önemi ve farklı koku türleri ve etkilerini ele alalım. Dolayısı ile ankara masaj arayışınızda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olalım.

ankara masaj – erotik masajın aromaterapisi

Yumuşak ve şehvetli bir masajdan daha iyi ne olabilir? Tamamen çok güzel kokan bir masaj tabii ki!

Kokunun erotik masaj tekniğinizdeki öneminin çok fazla olduğunu düşünmeyebilirsiniz, akşam ankara masaj vakti geldiğinde bir afrodizyağın yaratabileceği farkı görünce sevinçten şaşkına döneceksiniz.

Aromaterapi? Bana göre değil…

Aromaterapi” kelimesi kullanıldığı anda aklınıza rahatlatıcı müzik ve eşinizin gittiği özel spa tedavisi gelebilir ancak seks yaşantınıza bazı belli başlı kokuları katmanız için düzinelerce harika sebebiniz vardır. Şakına dönmeyin – aromaterapi çok önemli bir iştir!

Herhangi bir aromaterapi yönteminin ya da karışımının ana malzemesi uçucu yağdır – bitkilerden elde edilen ve bitkinin bir kısmının koku ve tadını oluşturduğu uçucu yağlar. Uçucu yağları kendi masaj karışımlarınızı oluşturabilmek için pek çok farklı yerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda önceden karıştırılmış ve kullanıma hazır yağları satın alabilir ya da kendi karışımınızı yapmak için çaba harcayabilirsiniz.

Sadece hatırlayın… Doğal olan her zaman güvenilir demek değildir. Bazı uçucu yağlar hamileler ya da menopoz dönemindeki kadınlar için kullanıma uygun olmayabilirler. Diğerleri ise teninizi ışığa daha duyarlı hale getirebilir ve rahatsızlık uyandırabilir.

Eğer kendi karışımlarınızı oluşturmaya karar verir iseniz, masaj karışımının hazırlanabilmesi için takip edilmesi gereken yönergeleri dikkatli bir şekilde izlediğinizden emin olun. Bütün uçucu yağlar taşıyıcı yağ, daha doğal ya da tropik kokulu bir yağ çeşidi genellikle tavsiye edilse de tipik olarak yiyecek ve vücut hazırlıklarında kullanılan yağ türleri – badem, üzüm tohumu, Hindistan cevizi, hatta marketlerde satılan zeytinyağı bile, adı verilen yağ çeşitleriyle karıştırılırlar.

ankara masaj – neler işe yarar?

Düzinelerce farklı yağ çeşidinin afrodizyak etkisi olduğu düşünülmektedir fakat hepimizin kendine has bir yağ tercihi olduğu da bir gerçektir. Sevgilinizin hoşuna gidecek olan yağ çeşidi yalnızca kokusunu aldığında onu etkileyecek olandır ve bu nedenle biraz araştırma yapın ve neleri sevgilinizin beğeneceği hakkında bir fikir edinin.

Sevgilinizin kullandığı parfümlerden ve oda spreylerinden bir miktar koklayarak onun hangi tür kokuları sevdiğini anlamaya çalışın. Sevgiliniz çiçek kokulu, baharatlı, misk kokulu mu yoksa ferah kokan parfümlerden mi hoşlanıyor? Güzel ve limoni kokuları mı yoksa kekik kokulu bitkileri mi tercih ediyor?

Neden sevgilinizle birlikte yerel uçucu yağ satıcılarına uğrayabileceğiniz bir alışveriş gezisi düzenlemeyi ve ne tür kokuların ikinizin de hoşuna gideceğini öğrenmeyi düşünmüyorsunuz?

Aramanıza doğru yerden başlayabilmeniz için en sık kullanılan afrodizyaklar bu makalede listelenmiştir.

ankara masaj – afrodizyaklar

Kehribar tatlı ve tahrik edici bir kokuya sahiptir. Bu koku gırtlak boşluğunda uzun bir süre yer edinir ve sinir noktaları boyunca yayılarak sevgilinize onun en beğendiği parfümü hatırlatır. Karıştırılması çok zor, oldukça güçlü bir koku olan kehribarı çok tutumlu bir şekilde kullandığınızdan emin olun.

ankara masajFesleğen tatlı ve baharatlı kokusuyla seksüel tahriki yüksek olan bir yağ çeşididir.

Aynı zamanda da hem ruhsal hem de duygusal olarak canlandırıcı etkisiyle sevgilinizin çok yorgun ve tüm ihtiyacının etkili bir masaj olduğu günlerde oldukça işe yarayan bir kokudur – endişelenmeyin, eğer sevgilinizin bir an önce canlanmasını istiyorsanız, bütün ihtiyacınız olan bir miktar fesleğendir.

Bergamot yumuşak, portakalımsı çiçek kokusuyla sevgilinizle birlikte kullanabileceğiniz ruh halinizi değiştirecek mükemmel bir araçtır.

Baharatlı elmalı turta kokusuyla tarçın hem kadınlar hem de erkekler için evde kalmaya teşvik eden ve aynı zamanda da evde geçireceğiniz zamanı tatlandıran muhteşem bir kokudur.

Tarçın ve karanfil karışımı da bambaşka bir baharatlı koku ortaya çıkarır ve oldukça güzeldir.

“K” harfi ile başlayan bir başka koku olan kakule, tatlı ve cazibeli olmasının yanı sıra aynı zamanda sıcak ve davetkâr oluşuyla seksüel çekime de teşvik edicidir.

Kişniş otu da tutumlu bir şekilde kullanılması gereken tatlı ve baharatlı kokuya sahip bir afrodizyaktır. Yasemin ve sandal ağacı yağlarıyla karıştırıldığında da güzel kokular ortaya çıkmaktadır.

Zencefil baharatlı kokulardan bir diğeridir. Dikkatli olunduğu takdirde ısıtılan yağlarda kullanımı da mümkündür. Tutku ve arzuları canlandırdığı bilinen zencefil aynı zamanda “K” ile başlayan diğer baharatlı kokularla da karıştırılabilir.

Greyfurt inanılmaz derecede canlandırıcıdır ve diğer turunçgillerle, portakal çiçeği yağıyla, bergamotla ve yukarıda belirtilen “K” ile başlayan baharatlı kokularla ayrı ayrı çok iyi birer karışım oluşturur.

Yasemin hiçbir kadının karşı koyamayacağı sarhoş edici güzellikte çiçeksi bir kokudur. Bütün karışımlara tahrik edici ve sıcak bir katkıda bulunur. Hamilelik süresince kullanılmaması gerekir ancak kehribar, portakal çiçeği yağı ve sandal ağacı gibi misk yağlarla güzel birer karışım oluşturur.

Lavanta muhteşem bir yapıya sahip olmasından dolayı klasik bir masaj kokusudur. Aynı zamanda lavanta anti bakteriyeldir ve bu nedenle topuklu ayakkabılarla geçen uzun, zorlu günlerden sonra ayak masajı için harika bir seçenektir.

Portakal çiçeği suyu sevgililer arasındaki seksüel heyecanı ve iletişimi geliştiren derin, baştan çıkarıcı kokusuyla bilinen egzotik bir afrodizyaktır.

Gül esans yağı düzinelerce değerli çiçek kadar tatlı, şehvet uyandırıcı, canlandırıcı ve neşelendirici ve direk olarak kalbe giden bir yağdır. Özel günler için harika bir seçenektir ve diğer egzotik ya da çiçeksi kokularla muhteşem bir karışım oluşturur.

Silhat topraksı, egzotik ve misk gibi hem kışkırtıcı hem de çekingenliği azaltıcı aynı zamanda da isteği artırıcı şehvet dolu bir kokudur. Vücudun doğal kokusuyla çok iyi bir şekilde karıştığı herkes tarafından bilinmektedir.

Sandal ağacı tarçın gibi bir diğer misk kokulu yağ çeşididir. Dünyanın her yerinde rahatlatıcı ve sakinleştirici uygulamalarda kullanılır. Yavaş ve şehvet dolu ilişkiler için mükemmel bir seçenektir.

Vanilya, bize evi hatırlatan tarçın gibi klasik kokulardan biridir. Çiçeksi kokuların yanı sıra baharatlarla da çok iyi bir şekilde karıştığı bilinmektedir.

Ylang ylang mükemmel, erotik, egzotik ve libidoyu uyandırdığı bilinen bir aromaterapi afrodizyağıdır.

Umarız yazdıklarımızla bilgi dağarcığınıza katkıda bulunduk. ankara masaj arayışınızda başarılar dileriz, umarız size uygun ankara masöz karşınıza sitemizde çıkar!

ProMasöz – ankara masaj için doğru adres!

Eposta Adresiniz Adınız