ankara masaj salonları

ankara masaj salonları arıyorsanız bilgi edinmek için doğru yere geldiniz. Masaj salonları masaj hizmeti alabileceğiniz yerlerden biridir. Özellikle son yıllarda sayıları hızla arttığı için kalite ve hizmet standartları oluşmadan ortalıkta çok farklı hizmetler görülebilmektedir.

İşi bilmeyen ve para hırsına sahip insanlar, uzmanlıkları olmayan kişilerle çalışarak hizmet alan müşterilerin mağdur olmasına sebep olabilmektedir. Bu konuda basında çıkan haberleri belki okumuşsunuzdur. ankara masaj salonu ilanı ile internette veya farklı yollarla tanıtılan bir çok salon olmasına rağmen, kaliteli ve profesyonel hizmet sunabileni çok azdır.

Örneğin internette ankara masaj salonları olarak arama yaptığınızda birçok sitenin çıktığını, ancak bu sitelerin 90%’nının kalitesiz, düzensiz, ziyaretçiyi doğru ve tatminkar bilgilendirmeyen, hatta yanlış yönlendiren, ‘para tuzağı daveti’ şeklini alabildiğini görürsünüz. Aman siz siz olun, hem gerçek dünyada, hem sanal (İnternet) dünyada, kaliteli ve profesyonel yerleri tercih edin.

Ankara masaj salonları içinde belirli kalite ve profesyonellikte olanların ilanlarını sitemizde yayınlamayı düşünüyoruz.Öte yandan masaj hizmeti almanın bir diğer ve genellikle daha güvenli, tatmin eden yolu, bağımsız çalışan bir masözden hizmet almak, yani ankara masöz ilan araştırmaktır. Sitemizin ankara ilan sayfalarında bağımsız çalışan ve profesyonel masözleri inceleyebilirsiniz.

Yazımızın devamında, masaj ve eşler arası özel ilişki kesişim noktalarında yer alarak, masaj eşinize neler yapabileceğiniz ile ilgili yazmaya devam edelim, yapabileceğiniz olası hatalardan kaçınmanızı ve neler yaparak erotik bir deneyimi yaşabileceğinizi gösterelim.

Tabii ankara masaj salonları arayışınızda umarız aradığınızı sitemiz aracılığı ile doğru seçebilir ve keyifli bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. :-)

ankara masaj salonları – ona takılıp umutlandırın

Duygusal masajla ilerlemeden önce, eşinizin/partnerinizin gerçekten de özel yakınlık istediğinden emin olmak istersiniz. Çünkü masajınızın rahatlatıcı ve etkileyici kısmı bitirdiğinize partnerinizle eş zaman uyumunda olmak istersiniz.

Kelimelere gerek olmamalıdır. Partnerinizin işleri ilerletmenizi isteyip etmediğini bilmelisiniz.

ankara masaj salonları – isteneni bilin

Eğer partnerinizin hisleri konusunda şüpheniz var ise, en iyisi masajı uyandırıcıdan rahatlatıcıya doğru geri çevirmek olur. Partnerinizin yakınlık istemediği istemediği ona baskı yapmanın anlamı yoktur. Bu önemli , çünkü en son isteyeceğiniz şey partnerinize tecrübe sunarken onu tercih etmediği bir şekilde sonlandırmak istemezsiniz.

Bu sadece onun ileride masaj uygulamalarınızda kaçınmasını sağlayacaktır, çünkü masajınızın arkasındaki tek amacınızın onunla yakınlık olduğunu düşünecektir. Unutmayın, şehvetli ve duygusal masajın asıl amacı, partnerinize keyif vermektir. Eğer masaj ilişkinizi geliştirse, ikiniz de kazanmış olursunuz.

Diğer yandan ortamı hazırlamak ve havayı ayarlamak için vakit ayırıp, onu hem rahatlatan, hemde duygularını uyandıran masaj uygularsanız, o da sizinle aynı zamanlamada hazır olacaktır. Siz duygusal masaja geçiş yaparken, o tamamen hazır olacaktır.

ankara masaj salonları – önemli ipuçları

“Özel yakınlık alanına” giriş yaptığınız için, eşinize nasıl keyif ve haz vereceğinizi  bilmek zorundasınız. Ne kadar kendi yolunuzda ilerlerseniz o kadar iyi. Sıradakiler sadece sevgilinizin özel tecrübesi için aklınızda bulundurmanız gerekenlerdir.

ankara masaj salonlarıİlk temasları monopoly gibi düşünün: Başlangıcı geçip ödülünüzü almadan önce, tüm alanı dolanıp geçmek zorundasınız (ve yol üzerindeyken hapse gönderilmemeyi umarak).

Aynı şekilde ilk önce eşinizin boynu, göğüs bölgesi, midesi, uylukları ve diğer daha az özel alanları dolanmadan başka bölgelere hemen dokunmayı düşünmeyin.

Eğer vücudu tamamen kuru ise, kayganlaştırıcı veya kendi tükürüğünüzle kayganlaştırın. Yine de bu onun yaşına ve bulunduğu döneme bağlı. Bu nedenle her zaman kendi kayganlaştırıcınızı uygulamaya hazır olun. Unutmayın: masaj yağını kayganlaştırıcı olarak kullanmayınız !

ankara masaj salonları – ipuçları listesi

Aynı zamanda 3 altın kuralı uyguladığınıza da emin olun: Nazik olun, yavaş ilerleyin ve sürekli bir ritm tutturun. Uzun süre ile ritm devam ettirmeniz (dokunuşlarınız mükemmel olmasa bile), bir teknikten diğerine ileri geri atlamanızdan daha iyidir. O bazen yavaşlayıp size takılmayı bıraksa de, aynısını ona yapmak, onun tamamen kapanmasına neden olabilir.

Birçok kadın vücudun parmaklarla ovulmasından hoşlanır(parmaklarınızın tırnakları kesik olmalı). Tek parmakla başlayıp, daha rahatlamış görünene kadar, ikincisini eklemeyin. Parmaklarınızı yüz, göğüs, karın ve bacak bölgesinde çok nazikçe hareket ettirin. Eğer partneriniz derin ve hızlı seviyorsa, yavaş hareket etmeyi özen gösterin. Parmağınızla değişik nokatalarda içeri dışarı ilerlerken, değişik baskı ve ovalamalarla uyarmaya devam edin.

Birçok kez kendinizi bir eliniz vücudun bir bölgesinde, diğer elinizi başka bir bölgede bulursunuz. Yine de elinizin biri boştayken, diğer bölgeleri rahatlatmak ve uyarmak için kullanınız.

Çoğu kadın tıpkı erkekler gibi masaj hareketlerinin uyumlu ve ritmik dokunuş ve ovalamalarından oldukça hoşlanır.Bu oldukça etkileyici seçeneği aklınızdan çıkarmayın !

Aynı zamanda bir kadının rahatlamaya yakınken, vücudunun oldukça gergin, yanaklarının ise sıkıca kenetlenmiş, ve fare kadar sessiz olacağını unutmayın. Bu en can alıcı nokta, bu nedenle yaptığınız hareketi sürdürmeye devam etmeniz çok önemli.

Durup herhangi bir şeyi değiştirmeyin ! O rahatlarken, ilerlemeyi devam edin, fakat baskıyı azaltıp, hareketleri de biraz yavaşlatın. Rahatsız olduğu zaman sizi geri itecektir.

Partnerinize zevk verici deneyim yaşatmayı bilmek ayrı birşeydir, bunu başarı ile uygulamak ayrı :-) Aşağıda işlerin neden yanlış gidebileceğini bilmek ayrı. Sıradakiler erkeklerin en sık yaptıkları hatalardır:

Fazla kabasınız. Yaşa bakmaksızın, kaba hareketler kadınların erkeklerden yana en çok yakındıkları şikayettir.

Vücut dilini okumuyor ve onun sizi yönlendirmesinden güceniyorsunuz. Ne kadar kadınla olmuş olursanız olun, unutmayın ki her kadın farklıdır. Sevgiliniz size rehberlik ediyorsa, bunu eleştiri olarak kabul etmeyin. O sadece size neden hoşlandığını gösteriyor. Eğer size doğru vücudunu itiyorsa, daha fazla baskı uygulamanızı istiyor demektir. Eğer geri çekiliyorsa, daha nazik olmalısınız demektir.

Tutarsız ritim. O aldığı keyif artarken, tekniğinizi değiştirmeniz onu işin başına geri gönderir.

Aceleci davranıp, parmaklarınızı çok erken kullanıyorsunuz. İlk önce ana bölgeleri rahatlattığınıza  emin olun.

Olabilecek en kötü anda durdunuz.Kadınların rahatlamaları, genellikle erkeklerinkinden uzun sürer. Sevgilinizin işi bittiğini sandığınızda, aslında hala tamamen rahatlamamış olabilir. O hala rahatlamaya çalışırken, yaptığınız hareketi durdurursanız, kesinti olacak ve  o kadar da zevkli olmayacaktır.

Bu nedenle yukarıdakilerini aklınızda tutarak, eşler arası duygusal masajın tekniklerine geçelim ve ateşi alevlendirelim! İlişkinizi geliştirmek için güvenli adımlarla ilerlemeye devam ediniz :-)

Umarız yazımız hoşunuza gitmiştir. Eğer masaj salonları konusunda kararlı iseniz, aradığınızı bulmanızı, ankara masaj salonları keyifli deneyimi yaşamanızı dileriz.

ProMasöz – ankara masaj salonları için doğru bilgi adresidir!

Eposta Adresiniz Adınız